Skrivanek Baltic SIA, tulkojumi, valodu kursi, valodu nometnes bērniem 0

Lāčplēša iela 87c, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Skrivanek Baltic ir sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums un tulkošanas birojs, kas Latvijā un Ziemeļvalstīs darbojas jau kopš 2003. gada, nodrošinot augstākās kvalitātes valodu pakalpojumus un individuāli pielāgotus lokalizācijas risinājumus.

* Rakstiskie tulkojumi:

Mēs piedāvājam vispārīgos un specializētos rakstiskos tulkojumus vairāk nekā 110 valodās, tai skaitā latviešu, angļu, lietuviešu, igauņu, ukraiņu, poļu, vācu, spāņu, franču, itāļu, zviedru, norvēģu, somu, arābu, ķīniešu, krievu u. c. Mūsu specializācija ir tehniskā, juridiskā, mārketinga, finanšu, medicīnas tekstu tulkošana un produktu lokalizācija, strādājam ar pašiem jaunākajiem valodu tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas palīdz ievērojami taupīt laiku un naudu!

Piedāvājam notariāli apliecinātus tulkojumus pie dokumenta oriģināla un kopijām, ievērojot Latvijas Republikas normatīvo aktu prasības, veicam arī elektroniski parakstītu dokumentu notariālu apliecināšanu, tekstu gramatisko un stilistisko uzlabošanu, pārdošanas un tirgvedības tekstu adaptāciju un radošu tekstu sagatavošanu, tekstu grafisko apstrādi (DTP), tīmekļa vietņu tulkošanu un lokalizāciju (esam WPML partneris), video un audio failu vai programmatūras lokalizāciju, subtitrēšanu, GoogleAds un SEO tulkojumus.

* Mutiskie tulkojumi:

Mēs nodrošinām mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 60 valodās un dažādās to kombinācijās.

Vai tā ir secīgā tulkošana nelielās sanāksmēs, vai tā ir sinhronā tulkošana konferencēs tiešsaistē vai klātienē – mūsu profesionālie tulki parūpēsies, lai veiksmīga saziņa būtu iespējama, vajadzības gadījumā nodrošinām mūsu klientus arī ar tehnisko atbalstu.

Mūsu tulki sniedz atbalstu gan tiesvedības gaitās Latvijas un Eiropas visu instanču tiesās, gan dažādās ikdienas situācijās, piemēram, saziņā ar valsts vai pašvaldību iestādēm, notāru, tiesu izpildītāju, dokumentu iesniegšanas procesā un tamlīdzīgi.

* Valodu mācības:

Mācību centrs Skrivanek jau vairāk nekā 15 gadus piedāvā svešvalodu mācības un individuāli izstrādātus biznesa seminārus uzņēmumiem un privātpersonām.

Apgūstiet svešvalodas ātri un efektīvi, piesakoties grupu valodu kursos, izvēloties privātas nodarbības vai arī mācoties attālināti. Mūsu biznesa semināros apgūstiet prezentēt sevi pārliecinoši, rakstīt e-pastus ar prieku un sagatavot prezentācijas klientiem svešvalodās bez kļūdām!

Bērniem un jauniešiem organizējam aizraujošas valodu un piedzīvojumu nometnes skolēnu brīvlaikos ar angļu, krievu, vācu vai latviešu nodarbībām.
Sazinieties ar mums, un mēs nodrošināsim jums piemērotāko risinājumu! Tiekamies Skrivanek!
Nozare:
  • Tulks
Produkti:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Skrivanek Baltic SIA, tulkojumi, valodu kursi, valodu nometnes bērniem CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Skrivanek Baltic SIA, tulkojumi, valodu kursi, valodu nometnes bērniem CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Skrivanek Baltic
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003626172
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.04.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Lāčplēša iela 87C, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju