"Premium Medical" SIA, Ambulatorā veselības aprūpes klīnika 0

13. janvāra iela 3 - 2. un 3. stāvs, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Premium Medical ir mūsdienīga diagnostikas, ārstēšanas, profilakses, rehabilitācijas un estētisko risinājumu klīnika. Tā ir pareizā izvēle visiem, kuri atzīst, ka veselība ir bagātība.
Mūsu klientu rīcībā ir ārsti, kuriem tuva ir klasiskā medicīna ar ārsta un pacienta ilgtermiņa attiecībām, balstītām savstarpējā uzticībā. Nav rindu, nav steigas, un nav līdz galam neizrunātu jautājumu.
Klīnikā 23 ārstu kabinetos konsultē un izmeklējumus veic vairāk kā 100 augstas klases profesionāļi. Jūs ārstēs un konsultēs vairāki ārsti, kuri strādā Latvijas lielākajās slimnīcās, bet ārpus stacionāra pieņem klientus tikai Premium Medical klīnikā. Mūsu klīnikā pie speciālistiem var nokļūt īsā laikā - jau tajā pašā vai nākamajā nedēļā. Katrs ārsts ir orientēts uz kvalitatīvu un cieņpilnu pacientu aprūpi.
Klīnika ir aprīkota ar modernu diagnostikas aparatūru gan regulāriem ikdienas, gan specifiskiem izmeklējumiem. Retāk nepieciešamie izmeklējumi tiek nodrošināti Premium Medical sadarbības medicīnas iestādēs, kuras klientus apkalpo atbilstoši Premium Medical standartiem.
Klīnikā par katru klientu rūpējas pieredzējusi klientu vadītāja, kura ne tikai koordinē izmeklējumus un vizītes pie speciālistiem klientam ērtā laikā, bet arī pārstāv pastāvīgo klientu intereses, organizējot specifiskus veselības aprūpes pakalpojumus citās medicīnas iestādēs Latvijā un ārvalstīs. Klientu vadītājas arī atgādina par plānotajām vizītēm un palīdz rast atbildes uz visiem ar atveseļošanos saistītajiem jautājumiem pēc klīnikā veiktajām vizītēm, izmeklējumiem vai ķirurģiskajām operācijām.

Dažādas veselības pārbaužu programmas un īpaši piedāvājumi ļaus jums rūpēties par veselību ekonomiski, plānveidīgi, bez lieka stresa jums ērtā laikā. Jo Veselība ir Bagātība!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Premium Medical" SIA, Ambulatorā veselības aprūpes klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Premium Medical" SIA, Ambulatorā veselības aprūpes klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Premium Medical
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003900814
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.02.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, 13. janvāra iela 3, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju