"Estetik Pluss" SIA 0

Rīga, LV-1000
Darba laiks:
Darba laiks pēc iepriekšējas pieteikšanās
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Klīninga vai uzkopšanas kompānija "Estetik Pluss" piedāvā uzkopšanu pēc celtniecības darbiem un remonta, dzīvokļu un māju, ofisu, komerctelpu, noliktavu telpu profesionālas uzkopšanas pakalpojumus. Tiek piedāvāti arī papildus pakalpojumi. Visi uzkopšanas veidi tiek īstenoti ar profesionālas tehnikas un līdzekļu palīdzību.

Esam jau ieguvuši uzticama partnera reputāciju dažādas sarežģītības tīrīšanas pakalpojumu sniegšanas jomā, jo vienmēr piedomājam pie ekoloģiskuma un piemērota risinājuma katrām telpām.

Strādājam klientam ertākajā laikā un pa visu Latviju!

Ja esat klients, kam svarīga pakalpojuma kvalitāte un teicams darba rezultāts, droši vērsieties pie mums!
Nozare:
  • Uzkopšanas serviss
Produkti:
Uzkopšanas serviss Rīgā Uzkopšanas serviss Bauskas novadā Uzkopšanas serviss Iecavas novadā Tīrīšanas darbi Rīgā Tīrīšanas darbi Jūrmalā Tīrīšanas darbi pierīgā Telpu tīrīšana Logu mazgāšana Rīgā Logu mazgāšana Jūrmalā Logu mazgāšana Bauskā Logu mazgāšana Iecavā Logu mazgāšana pierīga Prīvatmāju uzkopšana Prīvatmāju tīrīšana Prīvatmāju un dzīvokļa ikdienas uzkopšana Prīvatmāju un dzīvokļa regulārā uzkopšana Zaļāju pļaušana apļaušana Mauriņa pļaušana privatmājām Privātmājas teritorijas uzkopšana Dzivokļu uzkopšana pēc īrniekiem Telpu uzkopšana pēc būvdarbiem Ādas dīvānu tīrīšana Ādas mēbeļu tīrīšana Dzīvokļu un māju tīrīšana Rīgā Dzīvokļu un mājas tīrīšana Rīgā Profesionāli uzkopšanas darbi Uzkopšana pēc remonta Specializēta uzkopšana pēc remonta Telpu tīrīšana pēc remonta Uzkopšana pēc celtniecības Dīvānu tīrīšana Dīvānu tīrīšana Rīgā Dīvānu tīrīšana Bauskā Dīvānu tīrīšana Iecavā Biroju un ofisu tīrīšana Rīgā Biroju un ofisu tīrīšana Telpu ģenerālā tīrīšana Jūrmalā Telpu ģenerālā tīrīšana Rīgā Grīdas ģenerālā tīrīšana Grīdas ģenerālā tīrīšana Rīgā Mīksto grīdas segumu tīrīšana Paklāju tīrīšana Pirms un pēc pasākumu tīrīšana Pasākumu laika tīrības uzturēšana Uzkopšana pirms/pēc pasākuma Svinību telpu uzkopšana pirms un pēc pasākuma Tīrīšana ar tvaiku Ekoloģiska uzkopšana Telpu ikdienas uzkopšana Plaša spektra tīrīšanas pakalpojumi
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Estetik Pluss" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Estetik Pluss" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Estetik Pluss
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
43603053931
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.06.2012
Juridiskā adrese:
Iecavas nov., Iecava, "Margaritas", LV-3913
Iegūt pilnu juridisko informāciju