"Biolat" AS 0

Rīgas iela 111, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
AS "Biolat" ir 1993. gadā LVMI Silava vadošo zinātnieku un uzņēmēju kopēji dibināts ražošanas un uz pētniecību, inovāciju ieviešanu balstīts uzņēmums, kas izstrādā un ražo dabiskus un ekoloģiski tīrus bioloģiski aktīvus savienojumus un produktus no skujkoku skuju zaleņa pārtikas, farmācijas, kosmētikas, lauksaimniecības u.c. nozarēm. Kompānijas filozofija atbilst pasaules modernajām tendencēm sintētisko produktu nomaiņai ar augstvērtīgiem bioloģiski aktīviem dabas produktiem, kas iegūti no atjaunojamām augu valsts izejvielām pielietojot videi draudzīgas bezatlieku tehnoloģijas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Biolat" AS CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Biolat" AS CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BIOLAT
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Akciju sabiedrība
Reģistrācijas numurs:
40003128200
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.05.1993
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Rīgas iela 111, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju