"BG TEAM" 0

Stacijas iela 9, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
BG Team ir pilna vārtu uzstādīšanas un apkopes servisa uzņēmums, kas veic gan vārtu, gan ar tiem saistīto produktu apkalpošanu un uzstādīšanu. Mēs saviem klientiem piedāvājam ilgtermiņa sadarbību, kas balstīta uz zināšanām, atbildību un kvalitāti. BG Team ir uzticami savā rīcībā un darbos, un apmierināti klienti ir BG Team prioritāte. Pievēršot rūpīgu uzmanību detaļām un darbam, ko veicam, ticam, ka lietas kalpos ilgāk Jūsu labā.
BG Team nodrošina pilna servisa vārtu, ātrgaitas vārtu, iekraušanas rampu, automātisko durvju, barjeru, t.sk. vārtu automātikas - uzstādīšanu, diagnostiku, remontu un apkopi.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"BG TEAM" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"BG TEAM" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BG TEAM
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203089298
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.08.2017
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Stacijas iela 9, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju