"Consumo" SIA, Vārtu automātika un turniketi 0

Klijānu iela 8, Rīga, LV-1013
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums "Consumo" ir dibināts 2012. gadā un apvieno speciālistus ar vairāk nekā desmit gadu ilgu pieredzi drošības kontroles risinājumu jomā, kā arī darbā ar vārtu un barjeru uzstādīšanu. Pateicoties uzņēmuma ilgstošajai pieredzei, produktu klāstā piedāvājam tikai Eiropas labāko ražotāju izstrādājumus. Tas ļauj mūsu klientiem ātri atrast un izvēlēties pašus kvalitatīvākos un konkrētajai situācijai piemērotākos drošības kontroles risinājumus. Uzņēmuma lielākā vērtība ir pieredzējusi, laipna un atsaucīga komanda, kas ikvienā situācijā sniedz profesionālas konsultācijas. Aicinām ar mums sazināties par jebkuru radušos jautājumu saistībā ar "Consumo" piedāvāto produkciju, to iegādi, piegādi, uzstādīšanu un lietošanu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Consumo" SIA, Seifi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Consumo" SIA, Seifi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Consumo
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103599351
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.10.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Pakalniešu iela 11 k-21, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju