- 66 %

Ziemas naktis Zoodārzā tikai par 2,00 €!

Kupons ir derīgs no 15.12.17 līdz 28.01.18
Īpašā cena 2,00 €
Cena 6,00 €
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 28.01.18
Nosūtīti 14328 kuponi

Vai zini, ko dzīvnieki dara vakara stundās, kad iestājas krēsla? Vai gribi notvert Ziemassvētku sajūtu? Tikai pusstundas brauciens no Rīgas centra un Tu jau esi citā pasaulē. Pasaulē, kur var apjaust dabas daudzveidību, kā arī censties izzināt dzīvo radību neparastos izdzīvošanas pielāgojumus. Atstāj pilsētā steigu, nevaļu, spožos veikalus, ikdienas rūpes un dodies uz Ziemas Naktīm Zoodārzā izbaudīt mieru, nesteidzību, svaigu gaisu, dzīvnieku tuvumu un viņu sagādātos vakara pārsteigumus!

 

Rīgas Zooloģiskais dārzs sadarbībā ar uzziņu dienestu 1188 gada tumšākajā laikā organizē Ziemas naktis Zoodārzā. Arī šoziem no 15. decembra līdz 28. janvārim ikvienam ir iespēja izbaudīt Ziemassvētku noskaņas vērojot dzīvniekus.

Zoodārza kases strādā no plkst. 10.00-19.00. Bet pa naksnīgi izgaismotajām zoodārza takām apmeklētāji var klejot līdz plkst. 21.00.

Vakaros, pērkot ieejas biļeti no plkst. 16.00-19.00, tā katram apmeklētājam maksā tikai 2,00 €.

24. un 31. decembrī zoodārza kases atvērtas plkst. 10.00-14.00. Šajā dienās Ziemas Nakšu baudīšana zoodārzā nenotiek.

1. janvārī Rīgas zoodārzs ir atvērts un aicina ciemos gan dienā, gan arī uz Ziemas nakts noskaņām.

Apmeklētāju ērtībai zoodārzā ir izveidota autostāvvieta apmeklētājiem. Sameklējiet uzziņu dienesta 1188 kuponu lapā īpašo kuponu un saņemsiet 60% atlaidi automašīnas novietošanai Zooloģiskā dārza autostāvvietā.

 

Lai pastaiga nesagādātu vilšanos, apmeklētājus lūdzam izvēlēties laika apstākļiem un aktīvai pastaigai piemērotu apģērbu un apavus.

 

Kas būs?

- pārsteigums. Nekad nevar paredzēt, ko interesantu un neparastu izdosies novērot. Kādas skaņas pēkšņi atskanēs no tumsas aizsega – vai Japānas makaku sasaukšanās, vai ēzeļa skanīgā dziesma, vai varbūt no snauda iztrūcināta pāva pārsteiguma pilni saucieni. Bet varbūt pavisam blakus voljēra pustumsā būs pielavījies tīģeris;

- miers un rimts ritējums. Mēdz teikt, ka dzīvnieki sāk dzīvot, kad aizveras zoodārza vārti. Ziemas naktis piedāvā iespēju paraudzīties aiz noslēpumainā plīvura, kad mostas un aktīvi sāk darboties lidvāveres, kad uz vakara jundu sapulcējas Japānas makaki, kad nerātna bizenēšana pārņem Ungārijas stepju govis vai ragubolu uzspēlē ziemeļbriedis;

- izgaismoti celiņi un dažādu dzīvnieku voljēri, siltas un omulīgas iekštelpu ekspozīcijas ar eksotiskiem iemītniekiem – Tropu māja, Terārijs, Žirafu māja, Lauku sēta, Flamingu māja, Nīlzirgu māja, Lemuru mītne, Akvārijs. Zoodārza centrā interesentu grupām pēc iepriekšēja pieprasījuma tiek iedegts ugunskurs, pie kura sasildīties vai arī uzcept kādu līdzpaņemtu desiņu (viss aprīkojums šai nodarbei jāņem līdzi pašiem).

 

  • Kupons derīgs no 2017. gada 15. decembra līdz 2018. gada 28. janvārim;
  • Kupons izmantojams, pērkot akcijas „Ziemas naktis Zoodārzā” ieejas biļetes no plkst. 16.00-19.00;
  • Ar vienu kuponu drīkst iegādāties līdz 5 ieejas biļetēm;
  • Viens lietotājs drīkst izdrukāt neierobežotu daudzumu kuponu;
  • Kupona īpašo kodu zoodārza kasē var uzrādīt arī viedtelefonā;
  • Atlaides nesummējas.
* SIA "Helio Media" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.