Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

17 viedi padomi sievietēm attiecību stiprināšanai

Attiecības, Photo by freestocks on Unsplash

Tev šķiet, ka attiecības ir grūtas? Patiesībā sarežģītas ir nevis attiecības, bet gan cilvēki, kas tajās iesaistīti. Citiem vārdiem sakot, Tu vari uzlabot savas attiecības, veicot divas lietas: pieprasot vairāk sevis un pieprasot vairāk no sava partnera. Daudzi cilvēki ir vienkārši slinki un domā, ka attiecības kaut kā maģiski spēj darboties pašas par sevi, kā labi ieeļļota mašīna. Realitātē attiecības prasa pūles un tās var būt laimīgas, ja tu spēj sekot dažiem vienkāršiem principiem. Izmēģini un būsi pārsteigts par to, cik ļoti dažas vienkāršas lietas ietekmē Tavu dzīvi!

1. Tev ir sava dzīve. Lai cik neprātīgi Jūs būtu iemīlējušies viens otrā, atceries, ka nedrīkst atstāt novārtā savu dzīvi. Nepamet draugus partnera dēļ, nepiekrīti spēlēt golfu, ja tev tas nepatīk. Nepazaudē attiecībās savu identitāti, citādi vienā dienā attapsies, ka esi kļuvusi bezgala garlaicīga.

2. Nerunā bez apstājas par naudu. Pārmērīgs fokuss uz to, kā tev trūkst naudas var radīt vajāšanas sajūtu. Nabadzības un trūkuma izpausmes cilvēkiem, īpaši vīriešiem, var būt ļoti smacējoša un daudzi no šīs sajūtas ar laiku sāk bēgt. Tas nenozīmē, ka jābūt izšķērdīgai, vienkārši nevajag pārspīlēt, nepārtraukti liekot vīrietim domāt par naudu.

3. Esat tuvi gan fiziski, gan garīgi. Jā, iespējams, vieglāk pateikt, nekā izdarīt, bet tas patiešām ir svarīgi, ja vēlies attiecības saglabāt ilgtermiņā. Gan fiziska, gan emocionāla attiecību stiprināšana ir būtiska pieaugušo dzīves sastāvdaļa.

4. Nedzenā viņu. Diemžēl daudzas sievietes dzenā savas otrās pusītes pārāk daudz un pašas to neapzinās. Dažkārt šī dzenāšana līdzinās vajāšanai – 100 zvani dienā, neskaitāmas ziņas, uzmanības apliecināšanas pieprasīšana. Vienubrīd partneris sajutīsies vajāts un var sākt bēgt.

5. Mīli sevi. Tik daudzas sievietes sūdzas, ka vai nu nevar atrast īsto partneri, vai arī vienmēr piesaista kaut kādus štruntus. Atceraties, ka patiesības likums ir vienkāršs – Tu vari piesaistīt tikai tik lielu mīlestības līmeni, kādu izjūti pats. Tādēļ pārskati u apzinies savas labākās īpašības un mīli sevi!

6. Rūpējies par sevi. Saglabā savu veselību, izgulies, iepriecini sevi ar kādu masāžu vai burbuļvannu. Noteikti neaizmirsti, ka Tev sava dvēsele un labsajūta jāpabaro arī ārpus attiecībām, pretējā gadījumā Tev vairs nebūs, ko dot otram!

7. Necenties pārāk izpatikt. Dažkārt šķiet, ka fakts, ka otru cenšamies iepriecināt, automātiski nozīmē, ka viņš tevi mīlēs. Daļa taisnības tur ir. Tomēr ir cilvēki, kas vienkārši to izmanto. Pārliecinies, ka šīs iepriecinošās darbības ir divvirziena un arī tu pati saņem kaut ko pretī.

8. Neslēp savu viedokli un risini problēmas. Esat komanda un risiniet problēmas kopīgi, turklāt sadzirdiet viens otru – ikviens ir pelnījis cieņu un to, ka viņu sadzird. Konfliktus neviens nemīl, tādēļ dažkārt cilvēki izvairās no problēmu risināšanas, jo baidās izraisīt konfliktu. Ja krāsi problēmas gadiem ilgi, pēc 10 gadiem vienurīt pamodīsies un sapratīsi, ka ir sakrājies pārāk daudz un šo gūzmu atrisināt vairs nav iespējams, ir par vēlu.

10. Atvēli laiku savam partnerim. Lai arī katram no jums ir sava dzīve, attiecībām ir jāvelta laiks, lai tās nenomirtu. Atrodiet kopīgas nodarbošanās, aizejiet uz kopīgu randiņu, sarunājieties. Stipriniet savu saikni!

11. Pieprasi un izrādi cieņu. Tas nenozīmē, ka tev jāpieprasa cieņa, piecērtot kāju kā gražīgai meitenei. Tomēr ikviens ir pelnījis cieņu, taču, lai to iegūtu – tev arī jāizturas cieņpilni.

12. Pārrunājiet savu attieksmi pret dzimumu lomām. Lai gan tās pēdējos gadu desmitos ir ļoti mainījušās, tomēr joprojām ir pāri, kuriem šo lomu sadalījums ir ļoti nozīmīgs. Tev ir jāzina, vai otrā pusīte no tevis sagaida mājas uzkopšanu, bērnu audzināšanu, ēst gatavošanu, drēbju gludināšanu u.c. lietas, kas agrāk bija tipiskas sieviešu lomas. Tāpat viņam arī ir jāzina, vai tu gribi redzēt sev blakus visu varošu vīrieti, kas gādā par naudu, ģimeni, tehniskām lietām. Vai arī tomēr šos pienākumus dalīsiet abi. Dažāda izpratne par dzimumu lomām var ļoti traucēt attiecībās.

13. Esi labs klausītājs. Mēs reizēm uzskatām, ka otrs cilvēks neieklausās, bet ne vienmēr tā ir taisnība. Ir svarīgi saprast, ka mēs klausāmies atšķirīgi. Sievietes parasti ir tendētas klausīties tieši saziņas veidā, formā, balsī, kamēr vīrieši vairāk klausās – kā risināt problēmu. Atceries, ka ne tikai sieviete vēlas tikt uzklausīta – tas nepiceiešams arī viņas partnerim.

14. Pieņem atšķirīgo. Lai cik radniecīgas dvēseles Jūs būtu, saproti, ka pat identiskie dvīņi nav vienādi. Ja tev šķiet, ka otrā puse uzvedībā pārkāpj robežas – runā par to vai varbūt vienkārši pieņem, ka viņš ir citādāks. Ja nespēj pieņemt – tad varbūt šis nav tavs īstais cilvēks? Katrā ziņā nav jēgas censties otru mainīt. Jautājums šeit vairāk ir par tavu attieksmi – vai Tu spēsi viņu pieņemt, vai ne.

15. Māci viņam, kā izturēties pret Tevi. Uzvedība, un attieksme pret tevi kuru Tu akceptē, nozīmē, ka šāda izturēšanās turpināsies ilgstoši. Piemēram, ja Tu akceptē, ka kāds uz Tevi kliedz, tas turpināsies. Tādēļ vislabākais – tai pašā brīdī izrunāt robežas un neļaut turpināties attieksmei, kas tev nav pieņemama. Ja Tu nereaģēsi, tad situācija ar laiku var tikai pasliktināties.

16. Izrādi atzinību. Ikviens vēlas, lai viņu partneris novērtē viņu, tāpēc kas tev liek domāt, ka tavs vīrietis ir atšķirīgs? Pat ja viņš dara maz lietas, piemēram, liek traukus trauku mazgājamā mašīnā ... paldies viņam par to! Neaizmirsti pateikt paldies viņam par visu, ko viņš dara Tavā labā, un tad būs lielāka varbūtība, ka viņš vēlēsies to darīt arī turpmāk, lai jūs būtu laimīgs. Protams, arī viņam vajadzētu novērtēt Tevi.

17. Neesi greizsirdīgs vai privātīpašniecisks. Protams, ka ar savu otro pusīti dalīties neviens nevēlas, tomēr privātīpašnieciskums vai pārmērīga greizsirdība var būt smacējoša. Tā vietā labāk ir celt savu pašapziņu, mīlēt sevi un censties justies drošai par sevi, nevis pārmērīgi uztraukties par otras pusītes zaudēšanu.

Sanāca garš saraksts, kas sākotnēji varbūt liekas biedējošs, bet tā nebūt nav. Tas tikai pieprasa trenēšanos un praksi, bet šīs patiešām ir pamata lietas, kas ir jāpatur prātā, ja vēlies dzīvot laimīgās attiecībās.

Izlasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...