Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

2022. gada Ķīniešu horoskops

Tīģeris, Photo by Waldemar Brandt on Unsplash

Tīģeris, Photo by Waldemar Brandt on Unsplash

2022. gads ir Ūdens tīģera gads, un tas nozīmē, ka tas ir gads, kas paredzēts drosmīgai rīcībai. Tīģeris ir pazīstams ar savu spēku, uzdrīkstēšanos un spēju darīt visu plašā mērogā. Tas ievērojami atšķiras no 2021. gada Metāla vērša gada, kas bija saistīts ar smagu darbu un pragmatismu. Bet Tīģera gadi ir pārmaiņu laiki, vēl jo vairāk tāpēc, ka šis gads ir Ūdens tīģeris. Ūdens ir saistīts ar jutīgumu, radošumu un atvērtību pārmaiņām. Taču ūdens ir arī ārkārtīgi spēcīgs dabas spēks. Tas var uzvarēt uguni un apiet jebkuru šķērsli savā ceļā un nepazaudēt ceļu.

Tīģeri arī ātri rīkojas, tāpēc esiet gatavi 2022. gadā, ka situācijas mainīsies ātri. No otras puses, tas var nozīmēt karstu temperamentu un drāmu mājās vai darbā. Pozitīvi ir tas, ka tīģera gads var sniegt arī negaidītas labas ziņas un pārvērst trakos sapņus krāšņā realitātē. Dažas horoskopa zīmes var apdedzināties, bet citas paceļas krāšņos jaunos augstumos. Tāpēc sagatavojieties mežonīgam braucienam.

Lai uzzinātu, ko nākamais gads sagaida tieši tavā horoskopā, lasiet tālāk un gatavojieties.

Žurka (dzimusi 1984., 1996., 2008., 2020. gadā)

Žurkas ir kārtīgi darbinieki. Neviens nekad nevar apsūdzēt žurku slinkumā. Bet jums, žurkas, arī patīk plānot uz priekšu, daļēji tāpēc, ka jūtaties ļoti atbildīgs par savas ģimenes labklājību. Straujā Tīģera gadā jūsu rūpīgie plāni var būt bieži jāpielāgo, tāpēc esiet gatavi pārmaiņām. Darbā jūs redzēsit lielākus panākumus, ja jums ir plāns A, kā arī rezerves plāns B, plāns C utt. Esiet gatavs darboties.

Reizēm jums var šķist, ka 2022. gadā veiksme nav jūsu pusē, taču ņemiet vērā, ka katrā krīzē ir iespēja. Lai uzlabotu savu naudu un panākumus attiecībās, paturiet prātā šīs divas lietas: esiet mierīgs un izvairieties no pārmērīgas reaģēšanas. Žurkām ir daudz enerģijas, un jūs nekad nepadodaties, taču dažreiz vispirms mēdzat krist panikā. Tici sev, Žurka!

Netaupiet uz tādām vajadzībām kā veselības aprūpe 2022. gadā. Koncentrējieties uz pašizaugsmi un atstājiet nedaudz budžeta, lai uzlabotu prasmes. Runājot par jūsu naudas panākumiem 2022. gada Tīģera gadā, atcerieties, ka esat gudrs un spējat pielāgoties, lai pēc iespējas labāk izmantotu mainīgās iespējas.

Vientuļās žurkas, visticamāk, piesaistīs uzmanību, taču jums tas ir rūpīgi jāuzrauga, lai nepieķertos šarlatāniem. Ja jūtaties noraizējies un vientuļš, ir viegli vēlēties, lai maģiski piepildītos “lai tas viss pazustu”. Bet skatieties, ko cilvēki dara, nevis tikai to, ko viņi saka!

Mājās un kopā ar ģimeni pieaugošais stresa līmenis var ietekmēt visas attiecības, tāpēc pielieciet papildu pūles, lai saglabātu garastāvokli. Dodieties pastaigā, kad jūtat, ka jūsu stresa līmenis paaugstinās, un centieties būt laipns un pacietīgs pret savu partneri. Rūpes izrādīšana ar neregulārām dāvanām vai pārsteigumiem var uzlabot jūsu attiecības.

Vērsis (dzimis 1973., 1985., 1997., 2009., 2021. gadā)

Uzplaukst romantika un panākumi karjerā! Šogad Pārpilnības zvaigzne sola Vērsim naudas atlīdzību, ja vien jūs smagi strādāsit. Bet Vērsis vienmēr smagi strādā, vai ne?

Runājot par jūsu naudas panākumiem 2022. gada Tīģera gadā, jūsu bagātība kopumā šķiet stabila, taču neuztveriet to kā pašsaprotamu. Būs maz neparedzētu izdevumu. Runājot par investīcijām, palieciet uzticīgi savam rūpīgajam Vērša raksturam un veiciet visu nepieciešamo izpēti, un nesteidzieties pieņemt bezgaumīgu svešinieku padomu pirms lielāku ieguldījumu veikšanas. Visu var pārrunāt ar ģimeni - cits skatījums var norādīt uz iespējamām kļūmēm, kuras, iespējams, esat palaidis garām.

Ģimene ir zem labas zvaigznes arī šogad. Vērsis, kurš satiekas, var atrast savu nākamo dzīves partneri vai pat apsvērt iespēju laulāties. Šķiet, ka visi iepriekšējie konflikti tiks atrisināti, un jūsu attiecības ir stabilas 2022. gadā. Precētais Vērsis, kurš vēlas ģimenes pieaugumu, var sagaidīt priecīgus jaunumus. Tāpēc kopā pavadiet laiku ar savu partneri.

Šogad pievērsiet uzmanību savai veselībai un labklājībai. 2021. gads daudziem Vēršiem bija izaicinājumu gads, taču jūs esat to izturējis un tagad varat nedaudz izklaidēties un atpūsties.

Tīģeris (dzimis 1974., 1986., 1998., 2010., 2022. gadā)

Sagatavojies rēkt, Tīģeri! Šis patiešām varētu būt tavs gads, ja izkāpsi no savas komforta zonas un izaicināsi sevi izdarīt lielāko daļu iespēju. Koncentrējieties uz sevis pilnveidošanu.

Jūsu naudas panākumi 2022. gadā balstās uz jaunu stratēģiju apgūšanu. Jo jaunas metodes sola iespējas jūsu karjerai, biznesam un bagātībai! Ja sekojat Fengšui, lielhercoga zvaigznes klātbūtne jūsu horoskopā var radīt zināmu stresu un nedrošību, taču, ja darbā pievērsīsit uzmanību detaļām, visam vajadzētu būt kārtībā.

Dāsnajiem tīģeriem patīk apbērt ģimeni ar dāvanām. Taču šogad jums atmaksāsies pieturēties pie reāla budžeta. Pirms pirkšanas veiciet preču salīdzināšanu, un jūs saglabāsiet kontroli. Dedzīgiem investoriem ir jāseko līdzi tirgum un jāzina, kad ir pienācis laiks atteikties no ieguldījumiem.

Jūs arī iegūsit vairāk, nekā gaidīts, ja paplašināsit savu sociālo loku. Bet esiet uzmanīgs pret nepatiesiem jauniem draugiem. Jūs esat ļoti gudrs un parasti jūtat viltus drauga smaržu, taču šogad jums var rasties kārdinājums uzticēties nepareizajam cilvēkam. Ja esat neprecējies vai precējies, attiecībās ir svarīgas visas pūles, un galvenais, lai izvairītos no mīlestības vai attiecību krīzes, ir palikt sirsnīgam un pildīt solījumus.

Trusis (dzimis 1975., 1987., 1999., 2011. gadā)

Apsveicam! Tie ir bijuši izaicinājumu pilni gadi jutīgajam Trusim. Jūs esat smagi strādājis, un tas ne vienmēr ir ticis atzīts. Bet 2022. gadā jūsu horoskops spīd ar spožu veiksmes staru.

Tātad, kādi ir jūsu naudas panākumi Tīģera gadā? Iespējams, jūsu bagātība un panākumi pēdējos gados ir bijuši nedaudz nepastāvīgi, taču 2022. gadā jūsu smagais darbs, šķiet, tiks atalgots. Jūsu kolēģi jūs cienīs un atalgos ar nepārtrauktu ienākumu plūsmu.

Lai nodrošinātu savu bagātību un panākumus 2022. gadā, apsveriet iespēju meklēt palīdzību finanšu pārvaldībā un investīcijās. Iespēju ir daudz, taču pirms investēšanas veltiet laiku, lai veiktu izpēti. Jūs esat smagi strādājis par katru centu, tāpēc neļaujiet shēmotājiem likt jums zaudēt grūti nopelnīto bagātību.

Cilvēkiem, kas dzimuši Truša gadā, ir lieliska gaume. Jūs esat jūtīgs un novērtējat tēlotājmākslu, skaistus audumus un smalku dizainu. 2022. gadā jums jābūt uzmanīgiem, lai jūs neapžilbinātu emocijas vai greznas dāvanas.

Vientuļie, pievērsiet uzmanību līdzīgi domājošiem cilvēkiem darbā. Jūsu draudzība var pāraugt īpašās attiecībās, par kurām sapņojat. Precētajiem Trušiem patiks stabila ģimenes dzīve – tāpēc šis ir ideāls gads, lai nedaudz pieliktu pūles, lai atdzīvinātu jūsu attiecību dzirksteli. Atvēliet laiku romantiskai atpūtai kopā. Galu galā truši mīl greznību.

Jutīgie Truši izbaudīs 2022. gada Tīģera gada satraukumu, taču dažkārt var būt satriekts. Atrodiet laiku, lai atpūstos, kad tas nepieciešams, un izmantojiet iespēju sasiet visus vaļīgos galus, pirms 2023. gadā pienāks Zaķu gads.

Pūķis (dzimis 1976., 1988., 2000., 2012. gadā)

Kāda būs jūsu bagātība un veiksme 2022. gadā? Pūķiem 2022. gadā ir jāpatur prātā Mērfija likums: "viss, kas var noiet greizi, notiks."

Tas nenozīmē, ka viss, ko jūs darāt, ir lemts. Tālu no tā! Taču jūs varat saskarties ar negaidītiem izdevumiem un brīžiem, kad finanses ir saspringtas. Tāpēc esiet gudri, veiciet izpēti un labi plānojiet savu budžetu. Uzņēmējiem ir jāpieņem konservatīva pieeja un jācenšas palielināt darba efektivitāti. Vai jūsu uzņēmuma iekšējās darbības politikas ir atjauninātas? Vai jūs varat uzlabot produktivitāti?

Pūķi ir svētīti ar lielu rakstura spēku un īstām līdera īpašībām. Bet tas dažreiz nozīmē, ka jūs nevarat neuztraukties, lai izskaidrotu savu viedokli citiem. Tad vienkārši ejiet uz priekšu un dariet to. 2022. gadā šis ieradums var izraisīt pārpratumus, kas var likt jums attālināties no ģimenes un draugiem.

Saglabājiet atvērtu prātu, kad rodas nepatīkamas situācijas, un noskaidrojiet sevi, ja nepieciešams. Pareiza komunikācija ir galvenais, lai atrisinātu visus attiecību jautājumus. Ja esat viens, izbaudiet to! Tīģera gads ir jūsu laiks, lai strādātu pie tā, ko vēlaties dzīvē.

Čūska (dzimis 1977., 1989., 2001., 2013. gadā)

Tīģera gads ir piemērots laiks Čūskām. Bet tas ne vienmēr būs tāds! Šis enerģiskais gads atturīgajai Čūskai var būt nedaudz saspringts, taču mierīgais un diplomātiskais raksturs būs patiess ieguvums darbā – šogad, iespējams, kolēģi ieradīsies lūgt padomu.

Čūskas zodiaka pārstāvjiem nauda un ģimenes panākumi ir sasniedzami 2022. gadā. Jūsu labvēlīgā karjera, bagātība un negaidīta veiksme sola lielu atdevi. Pievērsiet uzmanību iespējām, jo ​​tuvumā ir labvēļi, kas jūs vadīs — jūs, iespējams, atklāsit, ka Tīģera mākslinieciskā jaunrade šogad jūs iedvesmo. Papildus ārkārtas fonda uzturēšanai, iespējams, vēlēsities dažādot savus ieguldījumus un palielināt savu ilgtermiņa bagātību.

Tā kā šogad zvaigznes uzlabo jūsu attiecību veiksmi, jums ir jāatsakās no ieraduma pārdomāt un paturēt lietas pie sevis. Vientuļie, visticamāk, satiks potenciālo partneri, kurš ir pragmatisks un gādīgs, savukārt attiecībās esošie izbaudīs stabilitāti mājās un kopā ar partneri. Ja jūs jau kādu laiku satiekaties, iespējams, šis ir gads, kad apspriežat laulību? Ja esat precējies, saglabājiet dzirksti kopā ar savu dzīvesbiedru, kopīgi izpētot jaunas aktivitātes.

Runājot par savu veselību, veltiet laiku stresa mazināšanai. Meditācija vai klusi vaļasprieki, piemēram, dārzkopība, var sniegt jums nepieciešamo laiku.

Zirgs (dzimis 1978., 1990., 2002., 2014. gadā)

Zirgs 2022. gadā var sagaidīt daudzsološas karjeras izredzes, bagātību un panākumus, un zvaigznes ir noskaņotas uz labām investīcijām. Protams, jums ir jābūt aktīvam un smagi jāstrādā. Bet labā ziņa ir tā, ka jums blakus ir labvēļi, lai sniegtu savu atbalstu. Ieguldot, skatieties ārpus virsmas un rūpīgi izpētiet. Iespējams, vēlēsities apsvērt nelielas investīcijas uzticamos finanšu produktos.

Uzmanieties no negodīgiem cilvēkiem darbā. Jūs parasti esat pārāk brīvs, lai iesaistītos sīkā biroja politikā, un tas tagad ir noderīgi. 2022. tīģera gadā darbā var uzliesmot rūdījums. Jūsu neitralitāte samazinās iespējamos konfliktus, pirms tie mazina jūsu garastāvokli.

Mājās jums būs nepieciešams neitralitātes gars, jo ģimenes locekļu nepārdomāta iejaukšanās var ietekmēt jūsu mīlestības attiecības. Vislabāk ir palikt atklātam un būt godīgam pret savu partneri, lai atrisinātu visas problēmas.

Vientuļiem zirgiem ieteicams attiecības uzturēt brīvas. Pievērsiet uzmanību savai videi potenciālajam partnerim. Mīlestība varētu būt tieši zem deguna.

Kaza (dzimusi 1967., 1979., 1991., 2003., 2015. gadā)

Labas ziņas Kazām, kad runa ir par bagātību un panākumiem 2022. gada Tīģera gadā. Beidzot ir pieejamas iespējas paaugstināt amatu un palielināt algas! Esiet piezemēti un smagi strādājiet, lai gūtu labus ienākumus. Jums pat var būt finansiāls pārpalikums.

Ar labvēļu atbalstu panākumi darbā ir sasniedzami, ja plānojat uzsākt ko jaunu vai investēt biznesa pasākumos. Tas, kas notiek apkārt, un, palīdzot citiem, sniegs iespēju iegūt vairāk, kā cerēts. Tas var izraisīt vēlmi tērēt pārmērīgi, tāpēc centieties kontrolēt savas finanses.

Attiecību ziņā neprecētie var satikt potenciālo partneri. Iespējams, vēlēsities rīkoties lēnāk, lai attīstītu attiecības. Tie, kas ir attiecībās, var apsvērt iespēju precēties, savukārt laulātie pāri var apsvērt bērna sagaidīšanu.

Tīģera gada enerģija padarīs Kazas sabiedriskākas. Jūsu plaukstošās attiecības nozīmē, ka jūs satiksit vairāk līdzīgi domājošu draugu un potenciālu sadarbību. Šogad jūs esat magnētiski populārs, un visi vēlas būt jūsu draugi.

Pērtiķis (dzimis 1968., 1980., 1992., 2004., 2016. gadā)

Šogad Pērtiķim tā nebūs pastaiga pa parku, taču viss nav tik slikti, kā šķiet. Runājot par bagātību un panākumiem 2022. gadā, jūs joprojām esat svētīts ar laimīgām zvaigznēm, kas sniedz jums ievērojamus ieguvumus, virzoties uz priekšu karjerā.

Neskatoties uz ērto stāvokli, jūs varat just vēlmi nopelnīt papildu ienākumus – galu galā Pērtiķim patīk būt aizņemtam. Bet pirms rīkoties, padomājiet divreiz. 2022. gada tīģera gadā var šķist, ka ikviens ir apņēmies darīt lietas savā veidā, un tas Pērtiķim var sagādāt vilšanos.

Pērtiķis šogad atrodas zem Lielās bagātības zaudējuma zvaigznes. Tas nenozīmē, ka esat nolemts. Tas tikai atgādina jums būt uzmanīgākam finanšu jautājumos. Padomājiet divreiz, pirms veicat milzīgas investīcijas vai piekrītat aizdot lielu summu draugam.

Jūsu sabiedriskā dzīve ir aizņemta kā vienmēr – sabiedriskais Pērtiķis var viegli satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, izmantojot kopīgus draugus. Vientuļie, ja neesat pārliecināts par savu potenciālo partneri, tas ir labi. Pirms secinājuma izdarīšanas veltiet laiku, lai vairāk mijiedarbotos.

Ja plānojat precēties, izvēlieties labvēlīgu kāzu datumu. Precētie pērtiķi var saskarties ar zināmiem pārbaudījumiem, taču jūs varat atdzīvināt attiecības, izmantojot draudzīgas diskusijas. Un ir gudri meklēt konsultāciju, ja nepieciešams.

Gailis (dzimis 1969., 1981., 1993., 2005., 2017. gadā)

Gailis ir laimīgākā no visām zodiaka zīmēm 2022. gada Tīģera gadā. Gaiļa gadā dzimušie cilvēki var cerēt uz noturīgu bagātību un panākumiem, izmantojot papildu priekšrocības, ko sniedz iespējamās nejaušības vai prēmiju maksājumi. Jūsu horoskops ir labi sagatavots, lai bizness varētu uzplaukt ar algas pieaugumu. Protams, lai sasniegtu savus finanšu mērķus, jāsāk ar pareizu dzīves un investīciju plānošanu.

Optimāla attiecību veiksme Gaiļu cilvēkiem liecina par romantiku gaisā. Neprecētie var satikt partneri un sākt jaunu romānu. Pieķērušies un precējušies Gaiļi izbaudīs savas attiecības. Šis jums būs saspringts gads, tāpēc pārliecinieties, ka pavadāt pietiekami daudz kvalitatīva laika kopā. Dalieties savās domās viens ar otru, jo atklāta komunikācija var jūs tuvināt.

Gaidāms daudz jautrības un izvēles, tāpēc jums ir jāatvēl laiks sev, kad tas jums nepieciešams. Jūs izbaudāt Tīģera gada kaislību, bet jums ir nepieciešams laiks sevis savešanai kārtībā.

Suns (dzimis 1970., 1982., 1994., 2006., 2018. gadā)

Kad iet grūti, Suņi iet uz priekšu. Ķīniešu horoskopā Suns ir ideālistisks, lojāls un drosmīgs. Šogad jums būs vajadzīgas visas šīs lieliskās īpašības, jo smags darbs ir jūsu bagātības un panākumu atslēga 2022. gadā.

Suņi sava profesionālā ceļojuma sākumā var sagaidīt veiksmīgu sākumu. Labā ziņa ir tā, ka saskaņā ar ķīniešu horoskopu jūsu ienākumi izskatās diezgan stabili. Pārvaldiet savas finanses gudri un ietaupiet lietainai dienai.

Tā vietā, lai ieguldītu akcijās, apsveriet iespēju investēt jaunās prasmēs sevis pilnveidošanai. Suņi tic teicienam, ka smags darbs ir panākumu atslēga, un šogad tava apņēmība un neatlaidība var palīdzēt pārvarēt visus izaicinājumus.

Tā ir taisnība, ka 2022. gadā jums būs daži šaubu periodi. Jūs pat varat justies vientuļš un apmaldījies, taču tie paies. Ikdienas rutīnas var likt jums justies blāvi un vientuļi. Suņi dažreiz vilcinās pateikt, kas viņiem ir prātā, taču šis nav gads, lai slēptos aiz Whatsapp vai īsziņām. Pārvariet jebkuru attālumu starp jums un jūsu ģimeni, draugiem un kolēģiem, uzņemoties iniciatīvu. Izsakiet savas domas vai sapulcējieties kvalitatīvi pavadīt laiku.

Ja ir kādas problēmas ar ģimeni, draugiem vai dzīvesbiedru, atrisiniet tās, nevis atstājiet lietas, karājoties gaisā. Padomā divreiz, pirms rīkojies impulsīvi, un beigās viss izdosies.

Cūka (dzimusi 1971., 1983., 1995., 2007., 2019. gadā)

Tīģera gadā Cūkai spīd veiksmes zvaigznes. Runājot par jūsu bagātību un panākumiem 2022. gadā, jūsu horoskops saka, ka jūs burāsiet cauri dzīvei un darbam ar priecīgām ziņām. Ķīniešu horoskopā Cūkas ir pazīstamas ar savu drosmi un atvērto entuziasmu – šī enerģija labi sadarbojas ar Tīģera gada 2022 enerģiju.

Iespējams, šogad tev būs daudz ideju, it visā saskatot jaunas iespējas! Ja esat topošais uzņēmējs ar pietiekamu kapitālu un labām naudas pelnīšanas idejām, jūs varat atrast labvēļus vai kolēģus, kas ir gatavi ķerties klāt un īstenot jūsu sapni.

Cūkas ir lieliski komunikatori. Un šogad jums tas padodas īpaši labi. Šogad socializēšanās ir lielisks veids, kā palielināt savu laimi. Ja esat viens, šis var būt jūsu gads mīlestības atrašanai.

Ūdenscūkas, kas dzimušas 1983. gadā, un meža cūkas, kas dzimušas 1995. gadā un 1935. gadā, 2022. gadā jutīsies īpaši pilnvarotas. Cūkas mīl greznību, taču šogad cenšas izvairīties no jūsu bagātības.

Attiecībās esošās cūkas gozēsies mīlestībā un var apspriest laulību. Arī laulātie pāri izbaudīs harmonisku laiku kopā un var sagaidīt jaunu bērnu.

Vēl vairāk horoskopi:

2022.gada horoskops katrai horoskopa zīmei - stāsta astrologs Jānis Bēniķis

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...