Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

3 iemesli, kādēļ birojos nedrīkst būt putekļi

Biroja telpas, foto - Pixabay

Biroja telpas, foto - Pixabay

Putekļi nav patīkami nevienam. Ja dienas lielāko daļu aizvadi birojā, ir svarīgi, lai tas ir tīrs un sakopts. Ir vairāki iemesli, kādēļ putekļi nedrīkst būt birojos, lūk 3 no tiem!

Putekļi kaitē darbinieku veselībai

Putekļi var būt dažādu slimību cēlonis, tādēļ darba devējam jārūpējas par to, lai viņa darbiniekiem būtu nodrošināta tīra vide birojā. Alerģiskas reakcijas, elpceļu problēmas var rasties no ilgstošas saskarsmes ar putekļiem. Zināms, ka putekļu ērcīte var būt iemesls pat nopietnai astmai.

Putekļi bojā priekštatu par uzņēmumu

Jebkurš klients, kas ienāk kāda uzņēmuma telpās novērtē arī vizuālo skatu. Ja biroja telpās manāmi putekļi, tas var sabojāt priekštatu par uzņēmumu kā tādu. Kārtības uzturēšana var liecināt arī par kārtību sadarbības ietvaros.

Putekļi bojā tehniku

Putekļi kaitē ne tikai veselībai, bet arī bojā dažādu tehniku. Pietam, putekļi viegli izliesmo un gadījumā, ja putekļainā tehnikā notiek kāds īssavienojums, tieši putekļi var būt par iemeslu uguns nelaimei. Jebkura tehnika profilakses pēc jātīra ne tikai no putekļiem, kas sakrājas uz virsmas, bet arī no iekšpuses, vēl jo vairāk zinot, ka elektriskais lauks, ko izdala biroja tehnika, pievelk putekļus.

Lai Tavā birojā, noliktavā vai ražošanas telpās vienmēr būtu kārtība, aicini palīgā Liir Latvia uzkopšanas servisu! Profesionāli tiek veikta ne tikai ģenerālā tīrīšana, bet arī logu mazgāšana, paklāju ķīmiskā tīrīšana, mēbeļu ķīmiskā tīrīšana, grīdu vaskošana.

Lasi arī:

Kādēļ birojos ar vienkāršu grīdas izmazgāšanu nepietiek?

Telpu uzkopšana pēc remonta

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...