Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 dāvanas, kuras novērtēs īsti estēti

Dāvanas

Ziemassvētku dāvanu drudzis rit pilnā sparā un daudzi steidz atrast to īsto un ideālo dāvanu saviem mīļajiem un tuvajiem. Bieži vien atrast ko tādu, kas patiesi pārsteigs un iepriecinās ir grūti, jo, piemēram, ko uzdāvināt cilvēkam, kuram, šķiet, ka viss jau ir?

Mums palīdz salona "Henry Moon" speciālisti, kuri ikdienā strādā ar pasaulē atzītiem zīmoliem, kuru produkti padara māju par īstu komforta un stila iemiesojumu.

Salona "Henry Moon" dāvanu TOP 5 šajos Ziemassvētkos:

1. SVEČTURI. Cilvēki ļoti iemīļojuši mīlīgus svečturus, piemēram, mazu namiņu vai tvaika lokomotīves veidolā. Vēl īpašāks svečturis ir apvienots kopā ar muzikālās kastītes funkciju un priecē ne tikai ar sveces liesmu, bet arī romantisku melodiju.
2. KRISTĀLA VĀZES. Paliekoša vērtība, kas priecē ne tikai pilna ar ziediem, bet arī pati par sevi. Elegants mājas dekors, kas iepriecinās īstu vērtību pazinēju.
3. EGLĪŠU MANTIŅAS. Aktualizējusies tendence dāvāt smalkas, rokām darinātas eglīšu mantiņas, kuru uzdāvinot pat vienu, nevis lielā daudzumā, cilvēks sajūtas īpašs un sajūt Ziemassvētku brīnuma tuvumu.
4. RAKSTAINAS BĻODIŅAS. Atkal pieprasītas ir rakstainas bļodiņas un citi trauki jūsu svētku galdam, kuru ziedu cakas uzbur ainas par vecmāmiņas rūpēm, mājīgumu un ģimenes sajūtu.
5. VĪNA AKSESUĀRI. Salonā novērots, ka daudzi lielākām dāvanām vēlas pievienot klāt vēl kādu izsmalcinātu nieciņu. Tam ļoti parocīgi ir vīna aksesuāri – termometri, korķuviļķi, dekoratīvi korķi u.c. priekšmeti, kuri būs ļoti noderīgi vīna cienītājiem.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...