Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 iemesli, kāpēc katrā mājā vajadzīgs veļas žāvētājs

Photo by Ricardo Gomez Angel on Unsplash

Photo by Ricardo Gomez Angel on Unsplash

Žāvēt veļu – nekā pārāk sarežģīta, taču svarīgos brīžos, kā vienmēr, darbojas Mērfija likums un vajadzīgās drēbes nav sausas. Lai no šādām situācijām izvairītos, ir divi risinājumi – ieplānot pāris dienas iepriekš kādas drēbes būs nepieciešamas konkrētajā dienā, vai atvieglot ikdienu un iegādāties veļas žāvētāju. Kopā ar “Verners DE” esam apkopojuši iemeslus, kāpēc veļas žāvētājs būs īstā izvēle.

  1. Ja mājās jau tā ir palielināts mitruma līmenis, dienām stāvošas slapjas drēbes noteikti nenāks par labu telpu stāvoklim un veselībai. Mitrās telpās ātri vairojās baktērijas, kā rezultātā rodas pelējums un slikta smaka. Žāvētājs novērsīs šādu problēmu rašanos!
  2. Ietaupīsi telpu istabā. Tā kā mājoklī būs žāvētājs, nekad vairs nebūs jāvelk drēbju striķi, kur izžaut drēbes, vai jāatvēl vieta atlokāmajam drēbju žāvētājam. Ievērojamu atšķirību pamanīs tie, kuri dzīvo ne īpaši plašās telpās
  3. Tikko izžāvētas drēbes ir vienkāršāk gludināmas, turklāt, dažas drēbes nebūs jāgludina, jo karstais gaiss būs novērsis kroku rašanos.
  4. Nekādas piepūles! Veļas žāvētājs ir ērti lietojams un aiztaupa galvassāpes, kas saistītas ar plānošanu. Kā minējām pirmajā punktā – nebūs pat jāuztraucas par slapjām drēbēm!
  5. Tu pats esi noteicējs ko žāvēt un kad. Lielākā traģēdija pošoties kādam nozīmīgam notikumam ir atklāt, ka drēbes, kas izmazgātas iepriekšējā vakarā, vēl aiz vien ir mitras un nav gatavas valkāšanai. Veļas žāvētājs atrisinās šo problēmu – vienkārši iemet drēbes žāvētājā un pēc neilga laika tās ir sausas, patīkami siltas un gatavas valkāšanai.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties veļas žāvētāju?

Izdomā, kas būs tas, ko žāvēsi. Ja esi paredzējis, ka žāvētas tiks visas drēbes bez izņēmumiem, jāizvēlas žāvētājs ar vairākām funkcijām un režīmiem, lai nenodarītu kaitējumu dažādiem audumiem. Tāpat kā karsts ūdens kaitē vilnai, tāpat pārāk ilga žāvēšana vai pārāk karsts žāvēšanas režīms var būt kaitīgs tavai mīļākajai blūzītei.

Apzinies, cik lielu apjomu būs nepieciešams žāvēt! Ja tavā ģimenē ir daudz cilvēku un veļas mazgāšana nozīmē drēbju kaudzes burtiskā nozīmē, izvēlies žāvētāju ar lielu tilpumu.

Visbeidzot, noskaidro, cik daudz elektroenerģijas pārtērēs ierīce. Uzzini, vai tai ir ekonomiskais režīms, kas samazinās elektrības patēriņu.

Protams, vislabāk izvēlēties veļas žāvētāju speciālista klātbūtnē, un tādi ir sastopami “Verners DE” veikalos!