Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 iemesli, lai izmantotu auto nomas pakalpojumus

Nomas auto, foto "AlviCar"

Nomas auto, foto "AlviCar"

Pretēji vispārpieņemtiem uzskatiem, auto noma ir ļoti izdevīga vairākos gadījumos. Lai gan iemesli ir daudz vairāk, apskatīsim 5 iemeslus, kad ir vērts izmantot auto nomas pakalpojumus.

Ja Tu pats pie stūres brauc visai reti

Ja pats pie stūres brauc visai reti un ikdienā Tev visa dzīve paiet mājās vai nav tālu jāpārvietojas, tad arī auto īpašumā nav īsti izdevīga. Ja atsver visas izmaksas, kas ir veicamas par auto apkopi, nodokļiem un drošas stāvvietas apmaksāšanu, tad , iespējams, nāksi pie secinājuma, ka auto uzturēšana gadījumā, ja to lieto reti, ir visai neizdevīga. Daudz izdevīgāk ir iznomāt auto uz tām retajām reizēm, kad Tev tas patiešām nepieciešams, jo sevišķi, ja jādodas tālāk par savas pilsētas ietvariem.

Vēlies izmēģināt ko jaunu

Ja ikdienā izmanto vienu auto, tad ar laiku tā paliek par rutīnu un ir vēlme reizi pa reizei iemesties “jaunos ūdeņos”, kaut vai vien tādēļ, lai izlauztos no vienas vides braucot. Tas ir lielisks veids arī, kā atrast sev piemērotu auto pirms jauna auto iegādes. Ne vienmēr, lai saprastu, vai auto ir Tev piemērots, pietiek ar to īso brīdi, kad tiec pielaists pie stūres tieši pie auto apskates pirms pirkuma. Lai būtu drošs par to, ka konkrētais auto modelis tev tiešām sniegs gandarījumu, ar to jāpavada garāks ceļš pie stūres.

Sagaidāmi nopietni viesi

Ja Tev ir sagaidāmi nopietni viesi, kā piemēram, ārzemju klienti vai sadarbības partneri, lai atstātu labus iespaidus uz viņiem, vērts parūpēties, lai tiem tiktu sniegts maksimāls komforts, tai skaitā ceļā pavadītais laiks no lidostas līdz viesnīcai un citur. Jo priecīgāk un ērtāk jūtas Tev svarīgas un nozīmīgas personas, jo tās ir vairāk vērstas uz sadarbību un novērtē komfortu.

Tavs auto ir remontā

Laikā, kad tavs auto ir nodots remontdarbu veikšanai, lai nav jādodas visur ar kājām un ietaupītu laiku, auto noma ir lielisks veids, kā neizsist sava auto trūkumu no ikdienas ierastajiem darbiem un laika plānošanas.

Ja paredzēts garš un ilgs brauciens vairāku cilvēku kompānijā

Nereti tieši auto noma ir daudz izdevīgāks variants, ja ir paredzēti ilgāki un garāki ceļojumi lielākā kompānijā. Kopīgi visiem braucējiem sametoties, ceļojumi var būt visai izdevīgi, turklāt nav jānobrauc sava auto odometra rādītāji un jāpakļauj riskam auto detaļu nolietojums.

“AlviCar” piedāvā vieglo auto un mikroautobusu nomu ar piegādi Tev ērtā laikā un vietā!

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...