Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

5 metodes, kas pasargā no “ļaunās acs”

Cilvēki nav tikai būtnes ar miesu un kauliem. Mums katram ir sava enerģija, kas sniedzas visumā un mijiedarbojas ar to. Mūsu enerģētisko lauku var tiešā veidā ietekmēt citu cilvēku enerģijas. Un tad, kad mūsu enerģiju negatīvi ietekmē citi, mēs izjūtam emocionālas un fiziskas pārmaiņas savā dzīvē. Šajās reizēs mēdz teikt, ka cilvēki ir noskausti jeb tiem uzlikta “ļauna acs”. Mūsu senči jau izsenis piekopa metodes, kas pasargā no “ļaunas acs”.

Sarkans vilnas diegs

Tu noteikti esi redzējis kādu vai arī pats nēsā apsietu sarkanu dzijas vai diega pavedienu ap roku. Šādu dzijas pavedienu sauc arī par Kabalas diegu. Tā ir viena no senākajām enerģijas aizsargāšanas metodēm. Bet svarīgākais, kas tiek iesiets dzijas pavedienā ir maģiski vārdi un labas domas, to uzsienot. Cilvēki, kas patiesi zina šī pavediena siešanas prasmi un vērtību, apgalvo, ka pats dzijas siešanas process ir ļoti maģisks rituāls, jo pavediena nēsātājam tiek atjaunota un nostiprināta viņa enerģija, kā arī esot īpaši vārdi, kas jāskaita un noteikts mezglu skaits. Atšķiras arī tas, ka vīriešiem un sievietēm dzijas pavedienu sien uz atšķirīgu pušu rokām. Turklāt, dzijas pavedienu nedrīkst griezt, tas ir jānorauj, tādēļ šim rituālam, kas aizsargā enerģiju no ‘ļaunas acs”, nevajadzētu izvēlēties pārāk stingru diegu.

Spraužamā adata

Pastāv uzskats, ka spraužamai adatai piemīt maģiska spēja aizsargāt cilvēku pret noskaušanu. Agrākos laikos adatu sprauda jaku un virsjaku iekšpusē, lai citi to neredz, bet adatas viegli varēja pazust. Tādēļ cilvēki sāka izmantot saspraužamās adatas šim aizsardzības rituālam, tādējādi tās ir daudz grūtāk pazaudēt. Arī spraužamo adatu spraužot, ir jāskaita īpaši buramvārdi. Tāpat pastāv arī uzskats, ka to var uzlādēt mēnesgaismā labākai aizsardzībai, kā arī reizi mēnesī šo aizsardzību var atjaunot, ļaujot mēnesim to apspīdēt.

Sāls

Sāls tiek izmantota daudzos enerģētikas rituālos. Ar sālsūdeni iesaka vismaz reizi mēnesī izmazgāt grīdas mājā un nomazgāt arī spoguļus, jo sevišķi pēc skandāliem vai nevēlamiem viesiem. Sāls attīrot enerģiju ne tikai telpām un priekšmetiem, bet arī cilvēkam. Lai pasargātu savu enerģiju no citas enerģijas negatīvās ietekmes, veci cilvēki iesaka nēsāt kabatā nelielu sāls maisiņu. Tas atvairot visas negācijas, kas vērstas pret tās nēsātāju. Ja sāls kabatā izbirst, tas esot jāpārmet pār kreiso plecu un pēc iespējas ātrāk jāatjauno sāls maisiņš.

Pirkstu aplis

Pēc sarunas ar negatīvas enerģijas cilvēku var just emocionālu nogurumu, saspringumu un vispārēju vājumu. Ja esi nonācis strīda epicentrā vai esi saticis cilvēku, kas Tev nav labvēlīgs domu, vārdu vai darbu veidā, visā komunikācijas laikā ir jātur savienots rādītājpirksts ar īkšķi, veidojot apli, gluži, kā rādot “OK”. Rokas tajā brīdī tur nolaistas gar sāniem vai aizliktas aiz muguras. Aplis simbolizē mieru un harmoniju, tam piedēvētas aizsargājošas īpašības. Pēc šķiršanās no šāda veida cilvēkiem, no sevis, it kā, jānotīra putekļi, simboliski aizgaiņājot negatīvo enerģiju.

Vara vai sudraba monēta

Arī monēta ir aizsargājoša apļa formā. Mūsu senči, lai pasargātos no skauģu acs, kabatā kādreiz nēsāja vienu apvārdotu jeb norunātu vara vai sudraba monētu. Tās ne tikai atvaira ļaunumu, bet arī palīdz tās nēsātājam izvairīties no finansiālām grūtībām. Ne par velti radusies pasaka par Ansi zelta vērdiņu. Tomēr monētu nedrīkst sajaukt ar citām, tādējādi netīšām to atdodot prom. Tādā veidā Tava aizsardzība pret ļauno aci un naudas piesaistītājs būs nodots citam.

Lasi arī:

Sarkans pavediens ap roku, foto - Alessio Lin

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas