Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Adamsu ģimenes" aktrise meitai devusi ekscentrisku vārdu

Mazulis, Pixabay

Mazulis, Pixabay

41 gadu vecā amerikāņu aktrise Kristīna Riči, kuru pazīstam no tādām filmām kā "The Addams Family", "Addams Family Values", "Casper", "Sleepy Hollow" un "Black Snake Moan", decembrī laida pasaulē savu pirmo kopīgo bērnu ar vīru, frizieri Marku Hemptonu. "Mana sirds ir eksplodējusi. Kristīnai un mazajai Kleo iet labi, atpūšamies pēc notikumiem bagāta rīta. Esi sveicināta pasaulē, Kleopatra Ričija Hemptone!" komentēja laimīgais tētis.

https://www.instagram.com/p/CXOx6IiOvG0/

Pāris salaulājās šā gada oktobrī.

https://www.instagram.com/p/CU0ytdxP53j/

Vēl Kristīnai no iepriekšējām attiecībām ar aktieri Džeimsu Hērdegenu ir septiņus gadus vecs dēls Fredijs.

https://www.instagram.com/p/CVntAtUPKkU/

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā krišnaīts Uģis Kuģis kopā ar sievu Lindu meklē viņu reliģijai atbilstošus vārdus otrajam bērniņam. Kuģu ģimenei patīk, ka vārdiem ir īpaša nozīme, jo, piemēram, Uģis vai Linda latviski neko nenozīmē, bet, Tamals ir Dieva vārds. Tāpēc, lai izvēlētos piemērotākās versijas, viņi lūko pēc īpašas interneta vietnes - garīgo vārdu enciklopēdijas, kur apkopoti krišnaītu kultūrā populāri vārdi un to nozīmes. Pēc diezgan garas apspriedes, top gan meiteņu, gan puiku vārdu izlase, kurā ir ne mazums latviešu ausīm dīvainu personvārdu. Uģis spriež, ka uzdevums nebūt nav viegls, jo svarīgi, lai vārds būtu ne tikai vienkāršs, bet arī neveidotu negatīvas asociācijas ar kādu no vārdiem latviešu valodā. Vai kāds no izvēlētajiem vārdiem būs īstais, to rādīs laiks.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...