Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aizraujošas pastaigu un fotoorientēšanās spēles – idejas brīvdienām

Foto orientēšanās, Photo by Kampus Production from Pexels

Foto orientēšanās, Photo by Kampus Production from Pexels

Pastaigas ar foto orientēšanos un asprātīgiem prāta spēļu elementiem ir ideāla atpūta, kas patiks gan ģimenēm, gan draugiem vai individuāliem pastaigu mīļotājiem un piedzīvojumu meklētājiem. Ja neesi gatavs bezmērķīgi klīst pa pilsētas ielām vai meža takām, tad nu lūk – virkne ideju, kā piešķirt savām pastaigām mērķi un jēgu un izbaudīt lielisku atpūtu, kas paliks prātā vēl ilgi. Nākamreiz, kad meklē, ko darīt brīvdienās Rīgā, ko apskatīt un kur pastaigāties, izmēģini piedzīvojumu vai foto orientēšanās spēles tepat Rīgā un Pierīgā. Pastaigu vietas un maršruti ar spēlēm ir daudzviet - Saulkrastos, Ķekavā, Jūrmalā un citur. Ja nevēlies daudz staigāt, izmēģini foto orientēšanos ar auto, kas arī būs jautra atpūta un vērtīgs kopā pavadīts laiks ar ģimeni brīvdienās - dažādas interneta vietnes piedāvā piedzīvojumu spēles, kurām vajag vien mobilo tālruni un labu garastāvokli. Varēsi apceļot un iepazīt gan Latgali, gan Kurzemi, gan Vidzemi. Lai izdevušās brīvdienas!

Foto orientēšanās pastaigu spēles Rīgā un pierīgā

Arī tad, ja brīvdienas plānots pavadīt Rīgā, ir iespējams izbaudīt kvalitatīvu atpūtu visai ģimenei. Quest.lv organizētās Foto orientēšanās spēles Vecrīgā, Teikā, Āgenskalnā vai Mežaparkā. Spēles sākumā Jūs saņemsiet karti ar atzīmētiem punktiem un paši varēsiet izplānot savu maršrutu, pastaigas tempu un slodzi. Jums būs dots uzdevums – atrast kartē apzīmētās vietas un objektus, kas attēloti fotogrāfijās, nofotografēties pie tiem. Spēles gaitā būs arī dažādi aizraujoši uzdevumi, kas padarīs šo dienu par patiesi brīnišķīgu piedzīvojumu. Foto orientēšanās spēles ir pieejamas arī Saulkrastos, Jūrmalā

Dažādus interesantus fotoorientēšanās uzdevumus un maršrutus ir iespējams atrast arī Fotoorientspele Facebook profilā. Te ir publicētas dažādas fotogrāfijas un kartes ar atzīmētiem kontrolpunktiem Āgenskalnā, Ķīpsalā un citviet Rīgā– atliek vien izvēlēties un ļauties piedzīvojumam.

Rīgas ielu mākslas mantojumu vari noķert piedzīvojumu spēlē, ko piedāvā Travitious. Apmēram 5 km garajā distancē Tev būs iespēja iepazīt Rīgu no pavisam cita skatu punkta, meklējot un atrodot skaistus un neparastus Grafiti.

Netālu no Rīgas esošo Zaķumuižu vari iepazīt jautrā piedzīvojumu pastaigā "Kur leksi", kas ir aptuveni 4km gara. Šī būs īsti ģimenēm piemērota atpūta - samērā viegla, ar mīklu minēšanu un uzdevumiem.

Piedzīvojumu rallijs ar auto - šī aizraujošā atpūta sastāv no dažādu līmeņu uzdevumiem, kas atrodas dažādās pilsētas vietās. Spēles laikā nāksies kustināt smadzenes un meklēt loģiskus pavedienus, lai atrastu vietu ar pareizo paroli, kas dos norādi par nākamo uzdevumu. Spēles laikā ik pēc 10 minūtēm saņemsiet mājienus, kas palīdzēs virzīties uz priekšu, ja pašiem tas nevedīsies tik raiti. Kopējais ilgums – 3-4 stundas.

Izstaigā Jūrmalu – orientēšanās spēle skolēniem

Orientēšanās spēle skolēniem “Izstaigā Jūrmalu” var izvērsties par lielisku brīvdienu visai ģimenei. Tev būs jāizdrukā krustvārdu mīkla, jāpaķer līdzi rakstāmais un spēles karte, kuru vari lejuplādēt vai izdrukāt.

Pavasara auto foto orientēšanās Ķekavā

Līdz pat 31.martam ir iespējams izbaudīt patiesi aizraujošu fotoorientēšanās spēli ar auto, velosipēdu vai motorolleri tepat Pierīgā – Ķekavā. Šajā spēlē būs jāatrod kontrolpunkti un jāpievar kopā aptuveni 200km, meklējot pareizās atbildes.

Foto orientēšanās spēles Vidzemē

Pastaigas Līgatnē noteikti baudījis ne viens vien dabasmīlis. Taču vai kādreiz esi izpētījis šo skaisto pilsētu līdz detaļām? Lielisks veids, kā pavadīt laiku ar ģimeni un bērniem ir piešķirt pastaigai jēgu – izmēģini, piemēram, Līgatnes izzināšanas foto orientēšanās spēli.

Enter Gauja Vidzemes muižu izaicinājums patiks tiem, kuri mīl aplūkot vēstures liecības un mantojumu. Apceļosi nozīmīgākās muižas un pilis Gaujas nacionālajā parkā, mērosi apmēram 144 km ar auto, izstaigāsies arī ar kājām un lieliski pavadīsi laiku ar ģimeni.

Travitious platformā atradīsi arī citus lieliskus maršurus, ko vari veikt, iesaistoties spēlē - tie atrodas gan Siguldā, Cēsu apkaimē, Smiltenē, Burtniekos un citviet.

Piedzīvojumu spēle Kurzemē

Ja Tavā rīcībā ir vairāk laika, ieplāno pāris dienas Kurzemē. Ziemeļkurzemes piedzīvojumu spēlē iespējams apceļot Ziemeļkurzemes reģionu, apskatot Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadus, vienlaikus atrodot kontrolpunktus un iepazīstot jaunas vietas.Ar kājām šajā piedzīvojumā mērosi kādus 6km, bet ar auto - aptuveni 200km.

Orientēšanās spēle "Pazust Latgalē"

Ja vēlies izbaudīt aizraujošas brīvdienas ar fotoorientēšanos un prāta asināšanu Latgalē, apvieno Latgales apskati ar piedzīvojumu spēli "Pazust Latgalē".

Izvēlies pats savu maršrutu, spēles tematiku un Cilpo!

Ļoti aizraujoša jebkura pastaiga vai velobrauciens izvērtīsies ar Cilpo.lv spēlēm. Tu vari izvēlēties sev interesējošu tēmu, spēli un maršrutu. Ik pēc laiciņa mobilais telefons Tev dos kādu jaunu un interesantu uzdevumu, kuru pildīšana ir patiesi aizraujoša izklaide visai ģimenei.


Smelies arī citas idejas brīvdienām!Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...