Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aminata izdod "Latvijas Lepnumam" veltītu dziesmu un mūzikas video

Dziedātāja Aminata Savadogo, mūzikas video ekrānšāviņš

Dziedātāja Aminata Savadogo, mūzikas video ekrānšāviņš

Svētku laikam tuvojoties, Aminata izdevusi sirsnīgu dziesmu "Uz neatklātām zvaigznēm". Dziesmas tapšanu iedvesmojusi "Latvijas Lepnuma" godināšanas ceremonija, kurā tiek apbalvoti līdzcilvēki, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku. "Jūtos pateicīga par iespēju godināt "Latvijas Lepnuma" laureātus. Šī dziesma ir veltījums un pateicība visiem Latvijas cilvēkiem, kas šo valsti padara labāku ar saviem darbiem. Dziesmai topot, domāju par sev mīļajiem cilvēkiem un spēku, ko viens otram varam sniegt ar labiem vārdiem, ticību otram, uzmundrinājumu," stāsta Aminata.

Svinīgā godināšanas ceremonija "Latvijas Lepnums" šogad norisināsies 18. reizi un pirmo reizi tā tiks aizvadīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī, uzsverot visu goda balvas kandidātu ieguldījumu Latvijas valsts stiprināšanā.

Dziesmas "Uz neatklātām zvaigznēm" autore ir Aminata Savadogo, producents JJ Lush. Video versiju dziesmai veidojis Ritvars Bluka, tajā piedalījušies "Latvijas Lepnums" laureāti - 2015. gada balvas nominācijā "Labie darbi" saņēmēja Gita Bināne, 2015. gada "Sirdsdarbs" - Imants Robežnieks, kā arī 2018. gada "Drosme un pašaizliedzība" - Tomas Jaunzems.

Zemāk skaties arī 1188 Play video, kurā Aminata raidījumā "Rezervēts" atklāti runā par savu depresiju, kā arī lielajiem panākumiem!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...