Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

DīdžejaM [Ex] da Bass jauns radio singls un augsti radošie mērķi

2023.gads Latvijas deju mūzikā iesācies ar jaunu labi zināmā pašmāju dīdžeja, pieredzējušā izklaides industrijas darboņa, pasākumu organizatora un EHR raidījumu vadītāja [Ex] da Bass radio singlu angļu valodā. Dziesmas Rising Up vokālās partijas uzticētas britu dziesminiekam Ian Janco jeb Ian J no Londonas.

Rising Up ir par jaunu sākumu un tiekšanos augšup gan pasaules atveseļošanās kontekstā, gan manā muzikālajā karjerā, jo šajā gadā esmu sev izvirzījis ļoti augstus mērķus. To galvenā vadlīnija ir sevis pilnveidošana gan muzikāli, gan kā dīdžejam – meklējot jaunus apvāršņus un izmantojot visas iespējas. Vēlos savā dzīvē arīdzan atbrīvoties no visa, kas man nesniedz prieku un gandarījumu, tostarp negatīvi noskaņotiem cilvēkiem. Šis būs mans divdesmit sestais gads izklaides industrijā, tāpēc ir jāturpina „apgreidoties”, un ir laiks izpētīt, līdz šim, vēl neatklātus plašumus. Lai šis gads mūsos rada piepildījuma sajūtu, dāvā spēju atšķirt būtisko no liekā un viegli atbrīvoties no tā!”, stāsta [Ex] da Bass.

Skaties arī :

[Ex] da Bass atklāj kā tas bija - uzstāties Latvijas karevīriem Afganistānā

[Ex] da Bass mīļoto savaldzinājis ar vecu Mersadesu

[Ex] da Bass savulaik smēķēšanu atmetis vienā dienāŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas