Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Račs: Astrologs neko daudz neatšķiras no ārstiem. Ja zini diagnozi, prognozi vari pateikt

Andris Račs, astrologs, STV Pirmā! ekrānšāviņš

Andris Račs, astrologs, STV Pirmā! ekrānšāviņš

“Ziniet, kad visbiežāk nāk pie astrologa? Tad, kad viena vēlēšanās strīdas ar to otru vēlēšanos. Un tad dodas pie astrologa, lai noskaidrotu – nu, kur lai iet?” otrdienas vakarā viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” to, ar kādiem jautājumiem visbiežāk vēršas pie astrologa, būs gatavs pastāstīt Andris Račs. Vaicāts, vai cilvēki ņem vērā astrologa teikto, vai gluži otrāda, uzklausa tad, ja teiktais sakrīt arī ar viņa paša vēlmēm un intuīciju, Andris Račs sacīs, ka viņš vairs nemēdz teikt tikai to, ko cilvēks vēlas dzirdēt. “Ir divu veidu astrologi – foršie un patiesie. Kādreiz, kad biju daudz jaunāks, man gribējās būt tam foršajam un teikt tikai to, ko grib dzirdēt. Bet tas nav īsti godīgi. Un vai tu tā palīdzi tam cilvēkam?” spriedīs viens no populārākajiem pašmāju astrologiem.

Šova vadītājas arī interesēsies, cik daudz astrologs patiesībā var izlasīt zvaigžņu kartē, uz ko Račs paskaidros, ka sākotnēji viņa rīcībā ir tikai pati karte, taču runājot ar konkrēto cilvēku, kļūst skaidrs, kāpēc situācija ir izveidojusies tieši tāda. Ņemot vērā visus faktorus, astrologam ir iespēja prognozēt arī to, kā būs nākotnē, jo “tā tas cilvēks dzīvo.” “Ziniet, astrologs neko daudz neatšķiras no ārstiem. Ja zini diagnozi, prognozi vari pateikt.” -tā Račs. Interesanti, ka zvaigžņu kartē esot iespējams redzēt visus bildinājumus, kas gaidāmi, savukārt, dodoties pie astrologa, sievietes visbiežāk interesējoties par to, kā savā dzīvē būt laimīgākām. “Astrologs redz to ideālo virzienu. Taču katrā ceļā būs savi pārbaudījumi,” atgādina Andris Račs. Kāds solās būt 2021. gads astrologa skatījumā un kas sagaida katru no horoskopa zīmēm? Kā veiksies darbā un ko sola Amora bultas, astrologs Andris Račs pastāstīs raidījumā.

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdienās 21:35 telekanālā STV pirmā

Izlasi arī citus interesantus rakstus:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...