Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Annija Kļaviņa ir piedevusi draudzenei, kura vadīja auto liktenīgās avārijas brīdī

Annija Kļaviņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Annija Kļaviņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Latvijas parabobsleja izlases bijušās dalībnieces Annijas Kļaviņas stāsts ir vienlaikus gan skaudrs, gan iedvesmojošs. Viņas dzīves neatgriezeniski mainījās 18 gadu vecumā, kad pēc traģiskas autoavārijas, kurā pie stūres bija viņas labākā draudzene, nonāca ratiņkrēslā. Savā smeldzīgajā pieredzē Annija dalās sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas”:

“Avārija notika netālu no manas mājas. Draudzene bija nesen ieguvusi auto vadītāja tiesības un vēl nespēja adekvāti novērtēt savas braukšanas prasmes. Ātrums bija par lielu, mašīna apmeta trīs kūleņus, es nebiju piesprādzējusies un izlidoju ārā ..

Sākums pēc samaņas atgūšanas man bija ļoti optimistisks. Es nejutu savas kājas, bet ticēju, ka viss nokārtosies, drīz atkal jutīšu, iemācīšos no jauna staigāt .. droši vien Holivudas filmu iespaidā, tur taču tā notiek. Bet nu jā .. cilvēki arī bieži nesaprot, ka ir tā, kā ir, prasa, cik ilgi man vēl tajos ratiņos jābūt. Taču es esmu cilvēks, kurš visā cenšas saskatīt gaišās puses. Daudz netrūka, ka nekustīgas būtu palikušas arī rokas ..”.

Lai arī Annija saka, ka jau uzreiz ir piedevusi draudzenei viņas liktenīgo kļūdu, šobrīd viņas abas jau sen kā nav sazinājušās. Annijas pārdomas par to, kāpēc tā, un cik kardināli šādi smagi notikumi dažkārt maina cilvēku attieksmes un attiecības, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Annija Kļaviņa par liktenīgo avāriju un "otro dzimšanas dienu"

Anniju Kļaviņu pamatīgi nošokē "Ērkšķu" Gunitas attieksme

Fotogrāfe Liāna Brūvere kardināli mainījusi dzīvi pēc smaga pārdzīvojumaIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...