Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Apsardzē pieejamas aizvien modernākas video novērošanas kameras

Pixabay

Attīstoties modernajām tehnoloģijām, advancētākas kļūst arī drošības sistēmas, mājokļa un citu nekustamo īpašumu drošību paceļot nākošajā līmenī. Īpaši aktuāla kļūst video novērošana, jo mākslīgais intelekts ne tikai spēj uztvert labāk nekā cilvēka acs, bet arī visu laiku atrodas uz vietas apsargājamajā objektā, tāpēc ātrāk spēj reaģēt uz iespējamajiem draudiem, turklāt neveic viltus izsaukums teritorijā ieklīdušu zvēru dēļ. Pastiprinoties tehnoloģijas nozīmei šajā nozarē, arī apsardzes firma "Koblenz Drošība" ir papildinājusi savu tehnoloģiju arsenālu ar jaunām video novērošanas sistēmām. Kas tās ir un kā spēj uzlabot īpašuma drošību, ļāvām pastāstīt uzņēmuma speciālistiem.

Pārvietojamā attālinātā video novērošana

"Koblenz Drošība" uzņēmuma pārstāvis skaidro, ka jaunās tehnoloģijas ir pārvietojamās video novērošanas kameras ar 360 grādu redzamības diapazonu, kas uzstādāmas ne tikai uz vietas apsargājamajā teritorijā, bet arī uz automašīnu jumtiem. Tās ir viegli pārvietojamas uz jebkuru nepieciešamo vietu un tām nav nepieciešams patstāvīgs elektrisks pieslēgums. Šis ir labs risinājums uzņēmumiem, piemēram, ceļu nozarē strādājošiem, meža apsaimniekošanā, būvniecības nozarē un citās nozarēs, kurās apsargājamā teritorija ir plaša vai bieži mainās.

Pārvietojamās video novērošanas kameras iesaka uzņēmējiem

Pārvietojamo video novērošanas kameru izmantošana uzņēmumiem ir finansiāli izdevīga, jo bieži vien darbu veikšanas teritorijā tiek atstāta vērtīga tehnika. Uzstādot šādu video novērošanas kameru, nav nepieciešams darbinieks tehnikas sargāšanai un nav jātērē degviela smagās tehnikas dzīšanai uz kādu drošāku vietu. Ja teritorijā ir pieejams 220 voltu spriegums, atliek tikai uzstādām kasti ar videokamerām un kustību detektoriem, kuri darbojas arī tumsā. Ja šādas opcijas nav, "Koblenz Drošība" kā ģeneratorus izmantos savus auto, turklāt nākotnē ir paredzēts kameras darbināt ar saules baterijām.

Kamerām ir iebūvēts arī skaļrunis ar mikrofonu, kas uzņēmuma darbiniekiem noteiktās situācijās ļaus piezvanīt teritorijā esošajai automašīnai, brīdinot personas, ka ir pamanītas un tiek novērotas.

Kādas tehnoloģijas vēl gaidāmas apsardzes nozarē?

Uzņēmuma pārstāvis skaidro, ka apsardzē, līdzīgi kā citās nozarēs, sāk parādīties robotzvani, kuru uzdevums ir dažādās situācijās sazināties ar uzņēmuma klientiem. Pašreiz gan robots spēj tikai informēt cilvēkus ar iepriekš ierakstītiem tekstiem, bet drīzumā, iespējams, varēs arī atbildēt uz elementāriem jautājumiem. Ārzemēs apsardzes vajadzībām tiek izmantoti droni, bet Latvijā mainīgo laikapstākļu dēļ un pilotēšanai nepieciešamo prasmju trūkuma dēļ tik ātri to ieviešana viss nenotiks.

Ņemot vērā, cik daudz modernās tehnoloģijas pārņem mūsu ikdienu – gudrās mājas, kur durvis atveramas un aizslēdzamas caur mobilo aplikāciju, ierīces, kas savienotas ar Wifi tīkliem, novērošanas sistēmas, kas savienotas ar planšetēm un citām portatīvām viedierīcēm, utt. – nav šaubu, ka drošība ir jāuztic speciālistiem, kuri spēj attīstīties līdz ar tehnoloģiskajām tendencēm. Tāpēc zvani 8444 un uzzini par drošības risinājumiem vairāk.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...