Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ar mobilo lietotni un digitālām mācībām uzsāk aktīvu cīņu pret mobingu skolās

Vientuļš skolēns lieto mobilo telefonu, foto - Gaelle Marcel, Unsplash

Vientuļš skolēns lieto mobilo telefonu, foto - Gaelle Marcel, Unsplash

Lai gan mācības norit daļēji attālināti, izstumšanas problēmas skolēnu vidū nav samazinājušās! Sociālā kustība "#Neklusē" izstrādājusi jaunu tiešsaistes aplikāciju, mācību metodoloģiju klases audzināšanas stundām tiešsaistē mobinga un vardarbības mazināšanai. Izmantojot mobilo lietotni, cietušajam skolēnam, kas saskāries ar vienaudžu vai pieaugušo vardarbību, ir iespējams saņemt palīdzību no psihologa.

Sociālā kustība “#Neklusē” ir pārgājusi uz tiešsaistes komunikācijas veidu ar skolēniem, vecākiem un skolotājiem, un jau Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, Līvbērzes pamatskolā, Mārupes pamatskolā un Raunas vidusskolā tikušas īstenotas digitālās apmācības skolotājiem.

Ir izstrādāta arī mobilā lietotne "#Neklusē", kurā bērni čata formā var ziņot par pāridarījumu un saņemt palīdzību no skolas vai Uzticības tālruņa psihologa. Ziņojot par pāridarījumu, ir iespēja norādīt, kāda veida vardarbība notikusi, kas ir bijis pāridarītājs, kā arī aprakstīt, kā šobrīd jūtas un kādu palīdzību vēlas saņemt.

Mobilo ietotni var lejupielādēt ikviens, taču tās pilnā versija pašlaik ir pieejama četru skolu skolēniem, bet 2021.gadā tai plānots pievienot vismaz 50 sadarbības skolas.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...