Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Atpūtas taka dabas parkā “Piejūra” – perfekta pastaigai arī ziemā

Atpūtas taka dabas parkā “Piejūra”, foto - 1188

Ja esi dabas entuziasts un vēlies doties relaksējošā pastaigā, svaigā gaisā, kur mijas jūra un meži, tad Tev noteikti jādodas uz pastaigas taku dabas parkā “Piejūra”!

Ko vērts apskatīt dabas parkā "Piejūra"?

Skaistais dabas parks "Piejūra" ietilpst Rīgas, Carnikavas un Saulkrastu pašvaldību teritorijās. Parks ved gar jūru 19 km, vienā pusē esot jūras krastam, otrā – atrodas piejūras meži ar upēm un ezeriem, piemēram Ummi - vienu no lieguma teritorijas ezeru. Par dabas varenības apliecinājumu te kalpo dabīgi izveidojusies paraboliskā kāpa, kā arī Rožu kāpa, kurā mežonīgi aug savvaļas rozes un Dzīvības ieleja, kas ir varena ar koku daudzveidību. Ja vēlies sastapt sikspārņus, tad Tev jādodas uz Garezera krastiem, kuros izmitinājušies vairāki retu sugu sikspārņi, bet Gaujas grīvas apkārtnē var doties vērot gājputnus.

Parka teritorija ir gluži kā teiku un pasaku stāsts, piemēram, kopā saaugušās trīs priedes ir zināmas kā “Trīs draugi”. Neparastie draugi apskatāmi Kalngalē. Parkā iespējams apskatīt arī neparasto kāpu amfiteātri.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...