Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Atslēgu SOS - 3 reāli gadījumi, kad steigšus izgatavot jaunas atslēgas

Atslēgas, Photo by Maria Ziegler on Unsplash

Atslēgas, Photo by Maria Ziegler on Unsplash

Atslēgu izgatavošana nav tā lieta, par kuru iedomājamies ikdienā, ja vien nestrādā atslēgu servisā. Durvju atslēgšana un aizslēgšana ikdienā ir kā rutīna, un mēs nepiešķiram atslēgām un slēdzenēm īpašu nozīmi, ja vien pēkšņi nenotiek kāds atslēgu SOS negadījums, kad durvis vairs nevar atslēgt vai aizslēgt. Tādi brīži var nest nost zemi no kājām, jo viss plānotais izjūk, un tad steigšus jādodas izgatavot jaunas atslēgas. Lūk, 3 biežākie iemesli, kad nevilcināties ar atslēgu nomaiņu.

Ieplīsusi atslēga

Arī atslēgām ir savs kalpošanas laiks, un reiz tam pienāk gals. Ieplīsusi atslēga var būt gan izmantojama kādu brīdi, tomēr tas ir tikai laika jautājums, kad tā nolūzīs. Ieplīsušu atslēgu vajadzētu nomainīt pēc iespējas ātrāk, jo nevar zināt, kad tā var nolūzt. Turklāt parasti tas notiek brīdī, kad atslēga ir slēdzenē, un tur tā arī paliek.

Atslēgas robiņi nodiluši

Ar laiku, sevišķi parastā tipa atslēgām mēdz nodilt robi jeb zobiņi. Tad atslēga sāk “niķoties”, un rodas problēmas viegli atslēgt un aizslēgt durvis. Pielietojot spēku, slēdzot durvju slēdzeni, var ne tikai sabojāt pašu slēdzeni, bet arī nolauzt atslēgu.

Pazaudēta atslēga

Atslēgas mēdz pazust. Šādos gadījumos, iespējams izgatavot atslēgu arī bez atslēgas dublikāta. Der atcerēties arī, ka drošības labad atslēgu nozaudēšanas gadījumā derētu nomainīt arī pašu slēdzeni. Ja atslēgas Tuvu Tavam īpašumam atradīs kāds garnadzis, viņš to var likt lietā, lai iekļūtu Tavā īpašumā! Vēl jo vairāk, ja tās ir automašīnas atslēgas, kurām pievienota signalizācija!

"Atslēgu izgatavošana un SOS serviss" IK "M. V. Vīčs" Jēkabpilī izgatavo visa veida atslēgas - dažāda veida dzīvokļu atslēgas, pastkastīšu atslēgas, arī auto atslēgas ar čipu, kā arī ieprogrammē auto atslēgu. Gadījumos, ja auto durvis nobloķējušās, iespējams tās arī atvērt, neradot bojājumus.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...