Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Auto aplīmēšana ar aizsargplēvi vai keramiskais pārklājums – ko tie dos?

Auto aplīmēšana, aizsargplēve, Photo by Alan Flack on Unsplash

Auto aplīmēšana, aizsargplēve, Photo by Alan Flack on Unsplash

Ikviens, kurš iegādājies jaunu vai lietotu automašīnu, protams, vēlētos, lai tā savu mirdzoši spožo izskatu saglabātu pēc iespējas ilgāk, vislabāk – līdz pat abu kopīgo gaitu noslēgumam. Lai pasargātu automašīnas virsbūves krāsojumu no apkārtējās vides ietekmes, tagad ir pieejami iedarbīgi inovatīvi risinājumi – aplīmēšana ar aizsargplēvi un auto keramiskais pārklājums.

Auto aplīmēšana ar aizsargplēvi ilgstošai aizsardzībai

Lielāko daļu no ekspluatācijas laika automobiļa virsbūve ir pakļauta apkārtējās vides kaitīgai iedarbei. UV-starojums, lietus un sniegs, ziemas periodā – sāls un ķīmiskie elementi, ceļa putekļu un smilšu daļiņas, automazgātuves birstes un citi faktori ar katru dienu pasliktina krāsas pārklājuma spožumu un viendabīgumu, jo tas nav apveltīts ar pietiekošu izturību un cietumu.

Mūsdienu automobiļiem tiek izmantots ūdens bāzes krāsas pārklājums, bet šīs krāsas virskārta nav tik noturīga pret ārējās vides ietekmi - skrāpējumiem, triecieniem un pārējiem iepriekš minētajiem faktoriem.

Radušos bojājumus var mēģināt izlabot ar profesionālās pulēšanas palīdzību, taču efekts, tāpat kā oriģinālā krāsas slāņa biezums, nebūs bezgalīgs.

Labāku, ilgnoturīgāku risinājumu auto virsbūves krāsas saglabāšanai – aplīmēšanu ar inovatīvu aizsargplēvi – piedāvā uzņēmums Paintprotect.lv . Tas ir jauns un ekskluzīvs pakalpojums. Auto tiek aplīmēts ar caurspīdīgu poliuretāna aizsargplēvi no vadošajiem ražotājiem, kas aizsargās mašīnas virsbūvi no skrāpējumiem, švīkām, buktītēm uz motora pārsega un citiem bojājumiem.

Auto aplīmēšanas pakalpojums pieejams dažādos veidos un apmēros – sākot no auto hromēto detaļu aplīmēšanas līdz pat Full Wrap jeb pilnīgu virsmas pārklāšanu ar aizsargplēvi.

Auto citā krāsā – nekādu problēmu!

Pilna auto aplīmēšana ar citas krāsas plēvi ir lielisks veids kā ātri izmainīt sava auto izskatu, jo tas neprasa ilgus sagatavošanas darbus. Turklāt process ir atgriezenisks – klientam jebkurā brīdī būs iespējams atjaunot auto sākotnējo izskatu.

Kādēļ gan lai kas tāds būtu vajadzīgs, jūs jautāsit ? Nu piemēram, jūs esat noskatījis lietotu automašīnu labā stāvoklī, jūs apmierina cena un visi mašīnas parametri … izņemot krāsu. Šādu misēkli tagad ir viegli vērst par labu, neiesaistot dārgo un sarežģīto auto krāsošanas procesu.

Auto krāsas maiņa ar līmplēves palīdzību var būt arī vienkāršs, “nesāpīgs” risinājums īpašnieka vēlmei izpaust savu oriģinalitāti, radošumu, vēlmi pēc pārmaiņām. Galu galā, sajūtu un vizuālā efekta līmenī citas krāsas automašīna ir tikpat kā jauna, bet laika un līdzekļu ieguldījums, salīdzinājumā ar īstu auto nomaiņu – neapšaubāmi mazāks. Kādēļ gan nepamēģināt ?

Bieži vien klienti izvēlas auto aplīmēšanu ar mērķi pieskaņot transporta līdzekļa krāsu sava uzņēmuma vizuālajam tēlam, krāsu identitātei. Ir iespējami arī interesanti vairāku krāsu salikumi. Tādējādi jaunu veidolu ieguvusī automašīna asprātīgā veidā kļūst arī par mazā uzņēmēja mārketinga instrumentu.

Auto keramiskais pārklājums

Keramikas jeb nanokeramikas pārklājums ir vēl viens efektīvs veids auto virsbūves aizsardzībai, ko piedāvā Paintprotect.lv. Tas ir īpašs ķīmisks savienojums, kura aktīvā viela ir silikona dioksīds (SiO2) un to ar roku uzklāj uz automašīnas virsbūves. Pārklājums molekulārā līmenī sasaistās ar transportlīdzekļa rūpnīcas krāsu, radot izturīgu aizsardzības slāni.

To varētu salīdzināt ar augstākās kvalitātes vasku, kuru nav nepieciešams atkārtoti uzklāt ik pēc pāris mēnešiem. Keramikas pārklājums rada paliekošu vai daļēji paliekošu sasaisti ar automobiļa virsbūvi.

Šāds pārklājums sastāv no ļoti sīkām un caurspīdīgām daļiņām, kas pilnībā aizpilda pat vismazākās poras uz automašīnas virsbūves, piešķirot tai izcilas hidrofobiskās īpašības. Jeb, citiem vārdiem sakot, virsbūve iegūs ne tikai izteiktu mirdzumu, bet arī kopt to būs ievērojami vieglāk.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...