Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Auto signalizācijas, imobilaizeri un pretaizdzīšanas sistēmas - kādu izvēlēties?

Auto drošiba, atslēga, Photo by Syed Hussaini on Unsplash

Auto drošiba, atslēga, Photo by Syed Hussaini on Unsplash

Auto signalizācija vai imobilaizers ir viena no pirmajām lietām, ar ko vajadzētu aprīkot savu automašīnu, lai pasargātu to no zādzības riskiem un nodrošinātu auto drošību. Turklāt atbilstošas auto drošības sistēmas uzstādīšana var būtiski ietekmēt arī apdrošināšanas cenu un iespējas, jo daudzas kompānijas ņem vērā, vai auto ir bijis aprīkots ar pretaizdzīšanas sistēmu.

Attīstoties tehnoloģijām auto signalizācijas ir kļuvušas par spēcīgām drošības sistēmām, kas spēj tikt galā pat ar vissarežģītākajiem zagšanas mēģinājumiem. Signalizāciju noteikti neizvēlas pēc principa “ņemšu to, kam skaļāks troksnis”. Bez trauksmes signāla mūsdienās labas kvalitātes signalizācijām piemīt šādas galvenās iezīmes vai vismaz daļa no tām:

  • Distances palaišana - attālināta dzinēja startēšana, kas ļauj attālināti iedarbināt motoru
  • Bezatslēgu ieejas princips – ļauj atbloķēt auto, nospiežot pogu uz tālvadības pults. Turklāt katr reizi pēc šīs sistēmas izmantošanas, tiek ģenerēts jauns kods, līdz ar to, auto ir pasargāts no koda pārtveršanas.
  • Imobilaizeri – dzinēja bloķēšanas relejs neļaus iedarbināt auto un aizkavēs zagļus pat tad, ja viņi jau būs izsituši auto stiklu un iekļuvuši automašīnā.
  • Automašīnas meklēšanas funkcijas, kas ļaus noteikt automašīnas atrašanās vietu un kooridnātas, izmantojot GSM signālu.
  • Dažādi kustības vai triecienu sensori, kas ļaus konstatēt, ka automašīna piedzīvojusi triecienu vai varbūt tiek pārvietota. Parasti trauksmes ziņu saņemsiet savā mobilajā tālrunī.
  • Signalizācijas pultis un peidžeri, kas ļauj nodrošināt arī bagāžas nodalījuma apsardzi vai sajūga un bremzes roktura kontroli
  • Saderība ar viedtālruņiem un tehnoloģijām – mūsdienās īpaši būtiska. Lielākā daļa auto signalizācijas ir sasaistāmas ar viedtālruni. Nav vairs nepieciešams nēsāt papildus tālvadības pulti vai pogu, ziņojumus saņemsiet savā tālrunī.

Uzņēmums Auto Elektronika piedāvā apsardzes sistēmas vieglajiem un kravas automobiļiem, kā arī motocikliem. Piedāvājumā ir gan dažādu veidu auto signalizācijas, gan imobilaizeri, videoreģistraotri, parkošanās sistēmas un sensori, atpakaļskata kameras u.c. Tāpat tiek sniegts arī tehniskais atbalsts, ja tāds nepieciešams.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...