Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bērnam regulāri iesnas un klepus - ko darīt?

Bērns, STV Pirmā ekrānuzņēmums

Bērns, STV Pirmā ekrānuzņēmums

Daudzi vecāki saskaras ar pavisam nepatīkamu atklāsmi – viņu bērni mēdz slimot biežāk, nekā būt veseli. Ko darīt, ja bērnam regulāri ir iesnas un klepus, televīzijas kanāla STV Pirmā raidījumā “Māmiņu klubs” stāsta daktere Polina Popeiko.

Kā pasargāt bērnus no infekcijām?

“Elpceļu saslimšanas simptomi mēdz būt dažādi. Tās var pavadīt temperatūra, kakla sāpes, iesnas, arī klepus. Lai pasargātu sevi no infekcijām, liela loma ir vispārējam ķermeņa stāvoklim. Bērnus nevar turēt sterilā vidē, lai tie nekad nesaslimtu, bet tieši otrādi – ir jāslimo kaut nedaudz, lai veidotos imunitāte,” STV Pirmā kanāla raidījumā “Māmiņu klubs” stāsta ārste Polina Popeiko. “Lai pasargātu sevi un bērnu no infekcijām, ir jāvingro, jādodas pastaigās, jāvēdina telpas, kā arī rekomendējami elpošanas vingrinājumi, piemēram, pūst burbuļus, balonus un citādi iesaistīties pūšanas rotaļās, kas veicina bronhu drenāžu un attīra elpceļus no krēpām. Bērniem, kuriem ir apakšējo elpceļu infekcijas, nepieciešamas inhalācijas,” uzsver daktere.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...