Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Brīvdienas ar ģimeni Smiltenē

Ģimenes brīvdienas, Photo by Meritt Thomas on Unsplash

Ne visi bērni mūsdienās zina, kādi ragi ir kaziņai, cik mīksta ir aitiņa, ne katram ir bijusi laime paglāstīt trusēnu… Patiesībā daudziem mūsdienu bērniem šīs ir pavisam neparastas lietas. Liela daļa sākotnēji uzskata, ka piens rodas veikalos esošajās pakās un pat tad, kad tiek izstāstīts, ka pienu dod gotiņa, ne vienmēr līdz galam top skaidrs – kā tas ir iespējams. Kad meita pajautāja: “Mammu, kāda izskatās govju istaba?” mēģināju mazliet pastāstīt, bet sapratu, ka ir grūti raksturot to vārdiem. Turklāt lauku, kur aizbraukt un to visu paskatīties, jau sen mums vairs nav. Tādēļ sākām meklēt iespējas, kur bērns varētu apskatīt dzīvnieciņus – ne tos eksotiskos, bet īstus lauku dzīvnieciņus, tādus, kā piemēram, aita vai kaza!

Atradām ideju lieliskām ģimenes brīvdienām Smiltenes pusē – saimniecībā Kalbakas. Padalāmies arī ar citiem! Te ir iespējams savām acīm aplūkot, kā top piens, saldais krējums, kā rodas sviests vai paniņas. Turklāt ir iespējams arī piedalīties pankūku cepšanā un izbaudīt lielisku dienu!

Papētot vairāk, sapratām, ka šīs būs lieliskas brīvdienas, jo te ir arī labiekārtoti numuriņi nakšņošanai, kā arī velosipēdi, sporta laukumi un pat lauku pirtiņa. Paliekot pa nakti, noteikti izbaudīsim šīs atpūtas iespējas. Jau nevaram sagaidīt. Vēl viens variants, ko izskatām, palikt pa nakti apartamentos. To vēl izlemsim. Atliek vien izpētīt vairāk – ko vēl var apskatīt Smiltenes apkaimē.

Smiltenē ir plašas aktīvās atpūtas iespējas – gan riteņbraucējiem, gan kartingu mīļotājiem, tāpat dabas mīļiem. Smiltenes pakalni rudenī atmirdz zeltaini saules gaismā un te aktivitāte un dzīvesprieks mijas ar harmoniju un mieru.

Noskaties video!

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...