Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Četri nopietni traucēkļi veiksmīgai notievēšanai

Dieta, photo by Pexels

Dieta, photo by Pexels

Nav nekāds noslēpums, ka tuvojoties vasarai teju ikviena sieviete iedomājās par to, ka vajadzētu nedaudz uzlabot savu figūru un atbrīvoties no kāda lieka kilograma. Interneta vidē atrodami, šķiet, miljoniem padomi par to, kā rīkoties, lai ātri un veiksmīgi iegūtu savu sapņu figūru. It kā viss liekas vienkārši un saprotami, tomēr realitātē ne vienmēr viss rit tā, kā ieplānots.

Galvenie iemesli, kas traucē efektīvi notievēt :

Badošanās- daļai sieviešu piemīt īpašība pie vēlamā tikt maksimāli ātri. Un notievēšana nav nekāds izņēmums. Varētu likties, ka visātrāk var notievēt gluži vienkārši neēdot vai ēdot ļoti minimāli. Visdrīzāk rezultāts būs, bet tas būs ļoti, ļoti īslaicīgs. Atsākot ēst vairāk, kilogrami ātri vien būs atpakaļ un ļoti iespējams pat ar uzviju.

Paranoiska kaloriju skaitīšana – mūsdienās pastāv dažādi rīki, ar kuru palīdzību iespējams skaitīt gan uzņemtās, gan patērētās kalorijas. It kā jau viss pareizi. Pie kaloriju deficīta svars veiksmīgi kritīs. Bet ir kāds liels bet. Šāda paranoiska katra soļa un katra uzņemtā ēdiena gabaliņa skaitīšana ārkārtīgi nogurdina, rada depresīvas sajūtas un trauksmi, kā rezultātā skaitīšana tiek atmesta un svars ātri vien ir atkal atpakaļ.

Pilnvērtīga miega trūkums -varētu likties, ka gulēšanai ar notievēšanu nav nekāda sakara, taču zinātnieki izpētījuši, ka tā viss gluži nav. Kvalitatīvs miegs uzlabo vielmaiņu un uzlabota vielmaiņa ir labākais palīgs veiksmīgai notievēšanai.

‘’Knakstīšanās’’- reizēm dāmām un arī tievēt gribošiem kungiem šķiet, ka viņi ēd veselīgas un sabalansētas maltītes. Brokastis, pusdienas un vakariņas. Un nereti tā arī ir, taču tiek aizmirsts, ka starp ēdienreizēm tiek izdzerta kāda sulas glāze, apēsti pāris riekstiņi, viens cepumiņš, divi banāniņi un tā tālāk un tā joprojām. Un ar šiem ‘’ sīkumiem’’ dienas gaitā patiesībā tiek uzņemts diezgan liels kaloriju skaits, līdz ar to nekāds tievēšanas process nenotiek.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...