Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik maksās Dinamo Rīga biļetes 2021./2022. sezonā?

Hokejs, Image by soerli from Pixabay

Hokejs, Image by soerli from Pixabay

Dinamo Rīga 2021./2022. gada sezonas spēles hokeja fani gaida ar nepacietību. Un visi pret Covid-19 pilnībā vakcinētie vai izslimojušie varēs šīs spēles baudīt arī klātienē. Ir zināms, cik maksās Dinamo Rīga spēļu biļetes!

Skatīties hokeju klātienē varēs vienīgi vakcinētie vai pārslimojušie!

Dinamo Rīga apstiprinājusi biļešu pārdošanas plānu mājas spēlēm Arēnā Rīga gaidāmajai KHL sezonai. Visas spēles tiks organizētas "Zaļajā drošības līmenī" jeb hokeja spēles klātienē varēs atbalstīt vakcinācijas kursu pabeigušās un Covid-19 pārslimojušās personas, neatkarīgi no vecuma.

Visiem apmeklētājiem, būs jāuzrāda "zaļajam drošības līmenim" atbilstošs Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un, protams, ieejas biļete.

Arī personām, kas jaunākas par 12 gadiem, ieeja būs atļauta vienīgi tad, ja Covid-19 sertifikāts apliecina Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu, jo vakcinācija šajā vecuma grupā pagaidām netiek īstenota.

Visiem apmeklētājiem pirms biļetes iegādes ir jāpārliecinās, ka tiks izpildītas sekojošas prasības:

• Jābūt derīgam Eiropas Savienībā atzītam Covid-19 sertifikātam, kas apliecina vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (testētas personas sertifikāts ieejai nebūs derīgs).

• Jāpārliecinās, vai Covid-19 sertifikāts ir derīgs pasākuma dienā (pagājis noteiktais laiks pēc vakcinācijas kursa, nav beidzies pārslimošanas fakta periods). Pārbaudīt sertifikāta atbilstību iespējams (izvēloties scenāriju "zaļajam" drošības līmenim"): https://covid19sertifikats.lv/verify

• Jābūt personu apliecinošam dokumentam (Pase vai ID Karte), lai pie sertifikāta pārbaudes personāls var identificēt personu.

Cik maksās Dinamo Rīga hokeja spēļu biļetes?

Biļešu cenas būs atkarīgas no sektora. Tās maksās 15, 22, vai 29 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem būs pieejama atlaide. Uzrādot atbilstošu apliecību, biļetes izmaksās attiecīgi 12, 17 vai 24 eiro.

Sezonas abonementi šogad netiks piedāvāti.

Biļešu cenas ir noteiktas kā gala cenas pircējam, iegādājoties biļeti internetā. Norādītajās cenās iekļauta gan biļešu pārdošanas komisijas maksa, gan arī arēnas servisa maksa.

Biļetes pārdošanā nonāks uz atsevišķām mājas spēļu sērijām, paredzot to, ka epidemioloģiskās situācijas ierobežojumi var mainīties. Pārdošana tiks uzsākta neilgi pirms mājas spēļu sērijas. Biļešu pārdošanu uz pirmo mājas spēļu sēriju plānots uzsākt augusta beigās. Biļetes būs pieejamas "Dinamo Rīga" mājas lapā www.dinamoriga.lv, sadaļā "Biļetes".

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...