Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Play.1188.lv - bezmaksas video saturs no slavenībām un TV šoviem līdz čempionātam hokejā

play.1188.lv, Play 1188, Play.1188, 1188play

play.1188.lv, Play 1188, Play.1188, 1188play

Pašmāju šovu faniem izveidots jauns bezmaksas video portāls play.1188.lv, kur pieejams plašākais video saturs ar Latvijas apspriestākajām šovbiznesa zvaigznēm – Magoni Šutovieni, Samantu Tīnu, Uģi Kuģi, Kašeru, Kasparu Kambalu, Andri Kiviču, Katrīni Saulieti un citām. Aizraujošais izklaides video portāls ne tikai ievedīs šova zvaigžņu privātās dzīves aizkulisēs, priecēs ar ekskluzīviem, nekur iepriekš neredzētiem kadriem un ļaus vienuviet uzzināt visu par apspriestāko personību gaitām, bet arī piedāvās ikvienam sev ērtā lakā un vietā dzīvot līdzi kanālu “STV Pirmā!” un 360TV skatītāju iemīļotākajiem šoviem, kas raisījuši plašu rezonansi sabiedrībā – “Slavenības. Bez filtra”, “Ģimene burkā”, “Kivičs. Pavisam privāti,” “Mīla burbulī” un citiem. Turklāt play.1188.lv būs īpaši gards kumosiņš arī hokeja faniem, jo sola sulīgāko un karstāko video esenci no “Pasaules čempionāta hokejā” – izklaides portālā radīts unikāls Latvijas hokeja izlases spēlētāju portfolio ar iespaidīgāko un ekskluzīvāko video apkopojumu no katra hokejista snieguma čempionātā – gūtajiem vārtiem, rezultatīvām piespēlēm, atvairījumiem un spilgtākajiem momentiem uz ledus.

Bezmaksas video saturs ar pašmāju spožākajām zvaigznēm

Play.1188.lv aicinās ienirt plašajās video pasaules dzīlēs un būt roku rokā ar savu iecienītāko personību gaitām – kopā ar Samantu Tīnu doties uz Roterdamu, lai ekskluzīvās video reportāžās ielūkotos vēl neredzētas Eirovīzijas aizkulisēs un uzzinātu, kas notiek pasaules grandiozākā šova beksteidžā, kā arī dzīvot līdzi multimākslinieka Kašera un Jāņa ceļam līdz laulību ceremonijai. Magones Šutovienes faniem beidzot būs iespēja no A līdz Z uzzināt visu par viņas skandāliem un mīlas peripetijām, bet Latvijas populārākā krišnaīta Uģa Kuģa cienītājus pārsteigs viņa neparastās attiecības, kāzu aizkulises un pagātnes noslēpumi. Sadaļā “Slavenības” pašmāju zvaigznēm ir izveidots savs profils, kurā apkopots aktuālākais video saturs ar viņu – skandalozākie izteikumi, skaļākās atziņas un arī iepriekš neredzēti privātās dzīves kadri.

Savukārt tie, kuri vēlas bez maksas noskatīties visu sabiedrībā apspriestāko šovu sezonas, jāielūkojas video platformas TV šovu sadaļā. Tur sarūpēta iespēja dzīvot līdzi “Helio Media” veidoto kanālu “STV Pirmā!” un 360TV populārāko šovu sērijām – sadaļā pieejams realitātes šova “Slavenības. Bez filtra,” un “Ģimene Burkā,” jaunākās sezonas, “Pasaki to skaļi” ar Lauri Reiniku un Elīnu Fīrmani, “Rezervēts”, kur Armanda Tripāna tiešu un provokatīvu jautājumu krustugunīs nonākušas Latvijā mīlētas personības, Intara Rešetina iedvesmojošais slavenību piedzīvojumu šovs “Sapnis par Ameriku”, dzirkstošais dāmu sarunu šovs “Kad viņas satiekas” un daudzi citi.

Ekskluzīvi hokeja čempionāta video – vārti, piespēles, kautiņi

Pasaules Čempionāta hokejā laikā play.1188.lv būs vietne, kurp doties ne tikai īsteniem hokeja faniem, bet arī tiem, kuri interesējas par spēlētāju individuālo sniegumu - pirmo reizi Latvijas sporta vēsturē būs pieejama video izlase ar vadošajiem pašmāju hokejistiem. Sadaļā “Slavenības” izveidota katra Latvijas izlases spēlētāja vizītkarte, kuru papildina unikālu video galerija ar viņa sniegumu katrā spēlē – vārtu gūšanas momentiem, rezultatīvām piespēlēm, noraidījumiem. Īsie un kodolīgie video ar katra hokejista performanci tiks pievienoti uzreiz pēc Latvijas izlases spēlēm Pasaules čempionātā, ļaujot faniem būt vienmēr informētiem ne tikai par spēles rezultātu, bet arī dienas varoņiem, efektīgākajiem atvairījumiem, precīzākajām piespēlēm un skaistākajiem vārtu guvumiem. Savukārt 1188play.lv sadaļa “360TV Hokejs 2021” priecēs arī ar Sporta profiņu Jāņa Celmiņa un Edgara Lūsiņa vadīto “Tet+ Hokeja studiju” saturu – tiks apkopoti visi čempionāta svarīgākie jaunumi, piedāvāti video ar spēļu padziļinātu analīzi, ekspresintervijas ar vadošajiem spēlētājiem un hokeja faniem, nostiprinot pārliecību, ka ik katrā sporta veidā ir arī sava radošā un izklaidējošā dzirksts.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...