Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāvanas iesaiņošanas idejas

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

Varētu domāt, ka dāvanas izvēle un iegāde ir visgrūtākā svētku daļa, taču nereti aizmirstam par to, ka dāvanas pasniegšanai īpaši svarīgs ir skaists iesaiņojums. Tieši tas ir izaicinošākais process – īpaši tad, ja gribās šogad pamēģināt ko interesantāku par veikalā iegādātu dāvanu maisiņu.

Ir tik daudz veidi, kā dāvanas iesaiņot mājās pašam – padarot tās gan skaistas, gan arī piešķirot tām īpaši personisku pieskaņu.

Sadarbībā ar FromMe.lv dāvanas esam apkopojuši vairākas dāvanu iesaiņošanas idejas, lai svētku laikā varētu radoši izpausties, pārbaudot savas saiņošanas prasmes un iepriecinot mīļos ar dažādi iesaiņotām dāvanām.

Košs dāvanu maisiņš jebkāda veida dāvanai

Klasiskākais dāvanu iesaiņojums ir svētkiem speciāli paredzētie dāvanu maisiņi. Tas ir visvienkāršākais veids, kā iegādāto dāvanu ietērpt svētku noskaņā – ātri, ērti un bez īpašām pūlēm.

Te gan jāpiemin, ka svarīgākais ir atrast interesantu un svētkiem atbilstošu dāvanu maisiņu, lai tas nav garlaicīgs. Mūsdienās tie ir pieejami simtiem dažādos dizainos, krāsās un uzrakstos. Tematiskos svētku un specializētajos dāvanu veikalos varētu būt atrodami oriģināli un bieži neredzēti dāvanu maisiņi. Labi varianti varētu būt atrodami arī grāmatnīcās vai papīrlietu dizaina veikalos.

Šī iesaiņojuma veida galvenā priekšrocība ir tā, ka dāvanu maisiņš der jebkāda veida dāvanai. Nav jāpūlas iesaiņojums pēc formas īpaši piemeklēt konkrētai dāvanai. Veikalos pieejami dažādi izmēri – turklāt pat vīna pudelēm nu jau ir savi dāvanu maisiņi.

Klasisks dāvanas iesaiņojums kastē

Līdzi dāvanu maisiņiem veikalos iespējams atrast arī skaistas un jau gatavas svētku kastes, kas būtībā ir klasisks dāvanu iesaiņojuma veids. Atliek tikai dāvanu ievietot kastē, uzvilkt pa virsu kādu lentas banti un dāvana ir gatava doties pie tās saņēmēja.

Bieži vien izvēloties kasti kā iesaiņojuma veidu, netiek piedomāts par kastes brīvās vietas aizpildīšanu. Ja pati dāvana nav kastes formā, tad paliek nepiepildīti stūri, kas ne vien izskatās nepievilcīgi, bet pārvietošanas laikā var arī traumēt dāvanu. Labāk būtu parūpēties par to, lai visa kastes vieta ir aizpildīta. To savukārt iespējams paveikt ar konfektēm, kreppapīru vai saburzītu papīru, kādu maigu audumu u.c. veidiem.

Kastē iespējams ievietot jebkādas formas un veida dāvanu – svētku gardumus, rotaslietas, stilīgas zeķes vai kādu citu apģērba gabalu, elektroniku un dažādus gadžetus, utt. Galvenais ir piemeklēt dāvanai atbilstoša izmēra kasti un apsveikums būs izdevies.

Iesaiņojums tematiskā svētku papīrā

Dāvanu papīrs ir jauks veids, kā, iesaiņojot dāvanu, izpausties arī pašam. Tiek pārdoti visdažādāko rakstu un krāsu papīri – gan ar Ziemassvētku motīviem, gan dzimšanas dienas svecēm un kūkām, gan arī ar klasiskiem un viendabīgiem krāsojumiem, kas atstāj vietu radošai izpausmei.

Kad dāvana papīrā iesaiņota, vispatīkamākā iesaiņošanas daļa ir dāvanas dekorēšana. Dāvanu papīru vari aplīmēt ar dažādiem nieciņiem – zvaigznītēm, puķītēm, sniegpārsliņām. Izpausties vari arī ar krāsainām, košām vai caurspīdīgām lentām, bantēm. Īpaši populāri pēdējo gadu laikā ir iesaiņojumam pievienot kaltētus ziedus vai paštaisītus pušķīšus, kas salasīti no meža augiem.

Vissvarīgāk, izvēloties papīra iesaiņojumu, ir nesarežģīt sev dzīvi – izvēlēties šo saiņošanas veidu tikai tad, ja dāvanas forma to pieļauj. Ja dāvana jau tiek pārdota četrstūra formā, tad tā ir lieliski piemērota papīra iesaiņojumam. Tādas dāvanas varētu būt grāmatas, jaungada plānotāji, galda spēles, gleznas utt.

Dāvanas iesaiņošana aploksnē

Aploksnes, tāpat kā dāvanu maisiņi, nu jau pieejamas dažādos izmēros un krāsās. Tas ir ērts veids, kā svinīgi pasniegt svētkos dāvanu, kas visbiežāk ir kāda dāvanu karte vai nauda.

Lai aploksni padarītu par personiskāku un īpašāku dāvanas iesaiņojumu, iespējams izpausties ar virsū uzrakstītu sveicienu, uzlīmēm, dekorācijām. Var arī klāt pievienot garšīgu šokolādi vai kādu citu gardumu, kas iepriecinās dāvanas saņēmēju.

Aploksne ir lielisks veids kā iesaiņot dāvanu kartes, naudu, abonementus, kā arī personiskus dzejoļus vai zīmējumus, kas radīti speciāli jubilāram.

Tematiskie dāvanu groziņi

Skaisti pītie groziņi var kalpot par lielisku dāvanu iesaiņojumu, ja esi iecerējis svētkos dāvanas saņēmējam pasniegt vairākas savstarpēji saistītas dāvanas. Turklāt pēc dāvanas saņemšanas jubilāram būs arī jauns groziņš, ko ikdienā izmantot.

Groziņā iespējams skaisti salikt visas dāvanas, tās neslēpjot. Visbiežāk groziņus dāvina kā tematiskas dāvanas – Ziemassvētku sajūtu groziņš piepildīts ar pašceptiem cepumiem, mandarīniem, siltām čībām un karsto šokolādi; skaistumkopšanas groziņš sievietei, kas piepildīts ar vannas bumbām, skaistumlietām un dažādiem produktiem utt.

Šī dāvanas iesaiņojuma mērķis ir skaisti noformēt esošās dāvanas un salikt tās kopā. Lai dāvanas saņēmējs uzreiz redz, kas viņam uzdāvināts.

Iesaiņojums izjokošanai – dāvanai neatbilstošā kastē

Svētku galvenais mērķis ir pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem un izdarīt to pēc iespējas jaukāk un arī jautrāk. Dāvanas pasniegšana tai neatbilstošā kastē var būt lielisks veids, kā izjokot ģimeni un draugus.

Jāpiebilst, ka svarīgi izvērtēt dāvanas saņēmēja humora izjūta – ja jubilārs apvainosies, tas dāvināšanas procesu varētu arī sabojāt. Šāds izjokošanas variants ir piemērots tiem, kas māk par sevi nedaudz pasmieties.

Šī iesaiņojuma piemēri var būt visdažādākie – jauns telefons apslēpts virtuves katliņa kastē, skaista rotaslieta apslēpta zeķēs utt.

Lai izdodas pārsteigt un iepriecināt savus mīļos

Ir tik daudzas, ko saviem mīļajiem vēlamies uzdāvināt. Cerams, ka šis raksts ir palīdzējis tās arī skaisti iesaiņot un pasniegt mīļajiem! Vēl citas idejas un ieteikumus atradīsi rakstā Dāvanu iesaiņošana.

Lai atrastu dāvanu idejas, ieskaties 1188 padomu rakstā Ziemassvētku dāvanas. Lai izdodas!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...