Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dažādu izmēru konteineru noma un būvgružu izvešana

Būvgruži, Photo by Kelly L from Pexels

Būvgruži, Photo by Kelly L from Pexels

Dažādu izmēru konteineru noma un būvgružu izvešana noteikti nepieciešama ikvienam, veicot būvdarbus – gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Šos abus pakalpojumus piedāvā SIA “SKAUS”.

Būvgružu izvešana

Būvgružu un atkritumu izvešana ar 3 m3, 5 m3, 8 m3, 10 m3, 16 m3, 20 m3, 22 m3, 30m3, 35 m3 konteineriem par draudzīgu cenu, turklāt lielos apjomos pieejamas atlaides.

Konteineru noma

Dažādu izmēru konteineru noma SIA “SKAUS”, sākot no 180EUR, turklāt ar pievilcīgām atlaidēm gan tad, ja būvgruži sašķiroti, gan gadījumos, ja ir nepieciešami vairāki konteineri. Būvgružu konteinerus iespējams piegādāt un novietot praktiski jebkurā pagalmā. Uzņēmums strādā operatīvi un savlaicīgi.

Ko vēl piedāvā SIA “SKAUS”?

Konteineru noma, atkritumu un būvgružu izvešana nav vienīgais, ko piedāvā uzņēmums. SIA “SKAUS” piedāvā arī smilšu un melnzemes piegādi Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā. Piedāvā arī Bobcat nomu, demontāžas darbus ar saviem krāvējiem un tehniku.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...