Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Diāna Zande atklāj nedzirdētas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" aizkulises

Diāna Zande, "Kad viņas satiekas"

Diāna Zande, "Kad viņas satiekas"

Dzirkstošā dāmu kompānija “STV Pirmā!” otrdienas vakara šovā “Kad viņas satiekas” viesos uzņem iedvesmojošo psiholoģi Diānu Zandi. Viņa ļoti brīvi un atklāti dalīsies pieredzē, kā ir būt piecu bērnu mammai un izjust uz savas ādas vardarbību attiecībās, pēc tam saņemot drosmi izšķirties un atkal no jauna iemīlēties. Vēl vairāk – jau tuvākajā nākotnē, kad beigsies pandēmijas ierobežojumi, viņa atkal gatava tērpties skaistajā kāzu kleitā un sarīkotu saviem viesiem neaizmirstamu ballīti. Diāna zina savas vērtības un spēj novērtēt arī vīrieti sev blakus. Lai gan dažkārt ir vājuma mirkļi, kad gribas mīļotajam "iedot ar pannu pa galvu", viņa apzinās, kādu milzīgu pamata fundamenta sajūtu dod vīrieša klātesamība. Savukārt tiem, kuri joprojām Diānu atceras kā latviešu klasikas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" koķeto Lāsmiņu, viņa pastāstīs nedzirdētus filmēšanas aizkulišu stāstus, kas pārsteigs pat viskvēlākos šīs filmas fanus. Izrādās, ir bijusi kāda epizode, kura uzņemta, taču filmā tā arī nav parādīta. “Es cīnījos par vienas epizodes neesamību filmā, jo to nofilmēja. (..) Es baigi pretojos, ka šito nedrīkst, visa loma būs pagalam! Nofilmēja to un paldies Dieviņam, neiegāja.” raidījumā atklās Diāna.

Kas tā bija par epizodi? Kā Diāna tika pie leģendārās lomas un cik lielu algu par to nopelnīja, uzzini video! Bet plašāku sarunu skaties jau otrdienas vakarā, “STV Pirmā! sievišķīgajā sarunu šovā “Kad viņas satiekas”

Noskaties arī citus interesantus aizkulišu stāstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...