Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Drukātas bildes – īpašs veids kā saglabāt īpašas atmiņas

FOTO: SIA ''JVC&CO''

FOTO: SIA ''JVC&CO''

Mūsdienās cilvēki bildē daudz un bieži. Un reizēm visu pēc kārtas. Tam par iemeslu, protams, ir tehnoloģiju straujā attīstība. Pieejami mobilie tālruņi ar lieliskām kamerām. Tomēr, ja radusies vēlme iemūžināt kādu īpašu situāciju, cilvēki aizvien izvēlās profesionāla fotogrāfa palīdzību. Tāpat arī izvēlās šīs bildes uzglabāt drukātā veidā, nevis kaut kur datoru failos.

Kāpēc cilvēki izvēlās drukāt bildes?

Pāršķirstīt senu albumu, tās ir īpašas sajūtas – nedaudz putekļu smaržas, viegli čaukstošs zīdpapīrs un iegrimšana atmiņu pasaulē var sākties. Šis ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki aizvien vēl izvēlās drukāt bildes, nevis saglabāt tās kaut kur datorā.

Otrs galvenais iemesls bilžu drukāšanai ir foto rāmīši. Nekas nerada tādu mājīguma sajūtu, ka plauktos un pie sienām izvietoti mīlīgi mazuļu foto, romantiskas kāzu bildes un smieklīgi attēli no piedzīvojumiem pilna ceļojuma.

Kādas bildes vērts drukāt un izvietot albumos?

Katram cilvēkam dzīvē, protams, ir savi ļoti īpašie un ļoti svarīgie mirkļi. Tomēr klasiskākie fotoattēli, kurus būtu vēlams izdrukāt un izvietot albumos ir:

-Bērnu albumi. Mazuļu albumus bērnam pieaugot, ar nostaļģiju bieži aplūko paši vecāki. Tāpat šis albums ļoti svarīgs un interesants būs arī pašiem bērniem gan augot, gan arī izaugot

- Kāzu albumi. Ir ļoti patīkami kāzu jubilejā paņemt rokā skaistu albumu un ar šampanieša glāzi rokās veldzēties atmiņās. Tā ir krietni īpašāka sajūta par bilžu slaidšova vērošanu datorā

- Īpašu ceļojumu albumi. Ir tiešām interesanti katram ceļojumam izveidot mazu albumu.

-Radinieku albums. Interesanti un praktiski ir veidot albumus, kuros ievietoti, dažādu, arī attālu radinieku fotoattēli. Un zem katra radinieka attēla var ierakstīt ne tikai radinieka vārdu, bet arī radniecības pakāpi, veidojot tādu kā ģimenes ciltskoku.

-Sava dzīves gājuma albums. Ir ļoti interesanti veidot albumu, kurā var izvietot savas fotogrāfijas no dzimšanas brīža līdz pieaušanai un līdz pat novecošanai. Ir ārkārtīgi interesanti pašam vērot kā cilvēks mainās visā savas dzīves laikā.

- Smieklīgo bilžu albums. Ņemot vērā to, cik bieži cilvēki mūsdienās fotografējas un fotogrāfē viens otru, smieklīgu mirkļu bilžu parasti ir daudz. Ir ļoti vērts tās izdrukāt un izvietot speciālā albumā. Drūmākos dzīves brīžos šāda albumu aplūkošana noteikti uzlabos garastāvokli!

Kur izdrukāt bildes?

Mūsdienās iespēju ir milzum daudz. Un tas arī nebūt nav sarežģīti, Bildes drukāšanai viegli var nosūtīt uz salonu ar e-pasta palīdzību un pēc kāda laika saņemt pasūtīto. Savulaik viens no pirmajiem Latvijā šo pakalpojumu sāka piedāvāt uzņēmums SIA ‘’JVK& Co’’ .Pasūtīt bildes drukāšanai šeit iespējams vēl joprojām. Tāpat arī uzņēmuma speciālistiem var lūgt bilžu apstrādi pirms drukāšanas ( skenēšanu, retušēšanu, maketēšanu, atjaunošanu utt). SIA ‘’JVK& CO’’ fotogrāfijas kopē uz jaunās paaudzes fotoprinteriem, tādejādi garantējot lielisku bilžu kvalitāti.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...