Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mazā rudens maģija – kā īstā sveces krāsa var Tev palīdzēt?

Krāsainas sveces, Photo by Eduardo Casajús Gorostiaga on Unsplash

Krāsainas sveces, Photo by Eduardo Casajús Gorostiaga on Unsplash

Sākoties rudens periodam, kad vakari kļūst arvien drēgnāki un tumšāki, sveces kļūst par neatņemamu telpas interjera sastāvdaļu, bet to gaisma – par siltuma un gaismas avotu mūsu mājās, radot mājīgu atmosfēru un piepildot telpu ar nomierinošu enerģiju. Sveču izvēle mūsdienās ir liela – tās atšķiras ne tikai pēc materiāla, no kā tās ir izgatavotas, bet arī pēc formas, faktūras, aromāta un krāsas.

Svecēm vienmēr piedēvētas arī maģiskas un mūsu smalkās matērijas ietekmējošas spējas. Var ticēt vai neticēt, bet izrādās, ka katrai sveces krāsai ir sava enerģētiskā nozīme, kas var veicināt un attīstīt noteiktas dzīves līnijas – vairot naudu, mīlestību, enerģiju, veselību, veiksmi un pat mainīt dzīves notikumu pavērsienus. Izvēloties mājai sveces noteiktā savas dzīves periodā, ir vērts pievērst uzmanību sveces krāsai un tās enerģētiskajai nozīmei.

Balta svece. Miers, nevainība, dziedināšana, zīlēšana, eksorcisms.

Baltās sveces, kas arī ir vispopulārākā sveču krāsa, simbolizē tīrību, spēku, līdzsvaru un pozitīvas pārmaiņas, bet kombinācijā ar citas krāsas sveci, stiprina un vairo tās enerģētiskā uzdevuma izpildi. Baltajām svecēm piemīt arī telpas attīrīšanas spēks, runā, ka brīdī, kad balta svece pārstāj dūmot, telpa ir atbrīvota no visām negatīvajām enerģijām.


Rozā svece. Mīlestība, rūpes, draudzība, briedums, pieķeršanās, sievišķība.

Rozā krāsa simbolizē un piesaista mīlestības enerģiju, atraisa sievišķību un palīdz rast piedošu gan sev, gan citiem. Dedzot rozā krāsas sveci, tiek modināta sirdsapziņa un nodomu skaidrība.


Sarkana svece. Kaisle, spēks, uguns, izdzīvošana, karjera, panākumi, iekāre, rīcība, neatkarība.

Sarkanās krāsas svece, kas varbūt sākotnēji vairāk asociējas ar Ziemassvētkiem, patiesībā ir kaisles un seksuālās enerģijas, mīlestības, veselības, ambīciju sasniegšanas un apmierinātas godkāres veicinātāja. Sarkanā svece palīdzēs tikt galā kritiskās situācijās un liks mazināties strīdiem, tāpat vērts atcerēties, ka sarkanā ir arī iedvesmas un prāta mundruma krāsa.

Oranža svece. Radošums, taisnīgums, juridiskie jautājumi, prieks, ambīcijas, iespējas, svinības.

Degot oranžās sveces liesmai, telpā vairosies prieka un radošās enerģijas lauks, bieži oranžas krāsas sveces tiek izmantotas meditācijā, jo tā stimulē garīgos sasniegumus. Oranžās sveces enerģija palīdz radīt vēlamo notikumu realizāciju, piesaistot īsto lietu, vietu, cilvēku un notikumu salikumu.


Dzeltena svece. Saule, inteliģence, greznība, vīrišķība, pozitīva attieksme.

Dzeltenās un zelta krāsas sveces ir siltuma, miera un labsajūtas avots, kas nomierina dvēseli un veicina mūsu sapņu aktivitāti, vienlaikus palīdzot tos pareizi tulkot. Līdzīgi kā oranžās krāsas sveces, arī dzeltenās bieži tiek izmantotas meditācijā, jo caur to zeltaino liesmas mirdzumu var ieraudzīt un arī veicināt savu vēlmju piepildījumu.

Zaļa svece. Izaugsme, veiksme, koki, augi, zeme, daba, nauda, veiksme, greizsirdība.

Zaļās krāsas svece, kas ir naudas un veiksmes nesēja, veicina kustību, virzienu un izaugsmi, kā arī harmonizē prāta un dvēseles līdzsvaru. Dedzot zaļas krāsas sveci, tiek stimulēta arī auglība un jauneklība, jo tai piemīt atjaunojošas enerģijas būtība.

Zila svece. Aizsardzība, fokuss, piedošana, veiksmīgs liktenis, ūdens, patiesība, miers.

Arī zilo sveci pieņemts izmantot naudas piesaistīšanas nolūkos, tomēr tai piemīt maģisks spēks modināt mūsu iekšējās uztveres spējas, to iesaka aizdegt brīžos, kad jāatrod atbildes sevī, tādējādi veicinot dziļāku un patiesāku izpratni par sevi. Zilās krāsa palīdz vairot uzticību un paļāvību citiem cilvēkiem un Visuma noteiktajam lielajam dzīves scenārijam. Zilas sveces uguns spēks palīdzēs aizdzīt bailes, šaubas un izmisumu, kā arī tai piemītot īpaša spēja dziedināt bērnus.

Violeta svece. Garīgais spēks, vadība, atteikšanās no ieraduma, ļaunuma izdzīšana.

Violetā vai purpura krāsas svece ir meistara simbols. Garīgums un vara ir meistara atslēga būt līderim un iedvesmot pūļus. Šī krāsa veicina veiksmes, attīstības un garīgu vēlmju piepildījumu.

Brūna svece. Mājas svētība, mājas mīluļi, dzīvnieki, planēta, stabilitāte, zaudētu mantu atrašana.

Brūnas krāsas svece būs mūsu emociju un notikumu izlīdzinātājs, jo sava neitrālā toņa dēļ tiek raksturota kā stabilitātes nesēja, kas palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību. Meditācijas process pie brūnas sveces palīdzot atrast dzīvē pazudušus priekšmetus un mantiskas vērtības.

Melna svece. Drošība, aizsardzība, lepnuma izskaušana, formas maiņa.

Protams, sākumā var šķist, ka melna svece saistīta ar ne tām labākajām enerģijām, kas virmo mūsu pasaulē, tomēr patiesībā tai piemīt liels spēks, ko noteikti var transformēt sev pozitīvā formā. Pēc būtības melnā svece ir ļoti jaudīga, tā palīdz izvairīties no negatīvām domām, sevišķi noderīga tā ir brīžos, kad cilvēks iet cauri krīzes situācijām un lieliem pārdzīvojumiem savā dzīvē, tomēr visefektīvāk tā darbojas tad, ja tiek dedzināta vienlaicīgi ar balto sveci (atceroties to, ka baltā svece stiprina un vairo citas krāsas sveces pozitīvo enerģiju). Kombinācija ar baltas vai zeltaini dzeltenas krāsas sveci ir pat ļoti ieteicama, lai izvairītos no depresijas un psiholoģiskas nomāktības riska, kas ir otra iespējamā galējība melnu sveču pārāk biežas aizdegšanas izvēlē.

Izlasi arī:Krāsainas sveces, Photo by Eduardo Casajús Gorostiaga on Unsplash

Krāsainas sveces, Photo by Eduardo Casajús Gorostiaga on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas