Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ēdiena piegādes dilemma– ko pasūtīt vakariņās?

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Ēdiena piegāde uz mājām vai darbu ir lielisks risinājums, lai steidzīgajiem nodrošinātu siltu maltīti, nogurušajiem ļautu atpūsties no gatavošanas un pēc tam arī atbrīvotu no pienākuma tīrīt virtuvi. Turklāt pasūtot, varam izvēlēties ēdienus, kurus nemēdzam gatavot ikdienā, tādejādi padarot piegādi par maziem svētkiem.

Kādas ir populārākās izvēles, pasūtot ēdienu ar piegādi?

Pica-

grēcīgi gardais brīnums no Itālijas ir pārliecinošs līderis, kad jāizvēlas, ko tieši pasūtīt ballītei, vakariņam, pusdienām vai agrām brokastīm pēc svinībām. Pica ir unikāla sastāvdaļu daudzveidībā, ko uz tās var izvietot, tomēr nemainīga klasika ir no kvalitatīviem miltiem taisīta mīkla picas pamatnei, tomātu mērce un labi kūstošs, bagātīgs siera slānis.

Vienīgais, kas var izraisīt debates, kad atskan ierosinājums pasūtīt picu ir – vai uz picas jāatrodas ananasiem vai tomēr nē?

Hawai Pica jeb havajas pica apvieno saldo un sāļo, jo kopā ar sieru un gaļu uz tās gozējas arī saulaini, konservēti ananasi. Kamēr vieni par šādu kombināciju ir sajūsmā, citi ir skeptiskāki, tomēr pagaršot vajadzētu katram, lai zinātu, kurā pusē nostāties.

Un, ja tomēr ananasi uz picas neiet pie dūšas ir daudz citas izvēles iespējas – pica ar jūras veltēm, četru sieru pica vai klasikā picu karaliene Margarita.

Sušī –

uzkoda no Japānas ir kļuvusi par iecienītu ēdienu arī latviešu vēderiem. Tomēr, tā kā sušī rullēšana prasa zināmas iemaņas un arī visa gatavošanas komplekta sākotnējās izmaksas var sastādīt pieklājīgu ciparu, mirklī, kad garšas kārpiņas prasa sušī, vislabākais variants ir to pasūtīt ar piegādi. Tā būs ātrāk, lētāk un iespējams pat garšīgāk.

Sušī pildījumu iespējas ir plašas un, piemēram, Avokado Maki vai Kappa Maki būs arī vegāniem draudzīgi!

Kebabi un burgeri

Kebabs vai burgers ar frī kartupeļiem īpašas ovācijas izpelnās jauniešu vidū. Lai gaļa pildījumā būtu īpaši sulīga, nepieciešamas prasmes un aprīkojums. Un tāds ir vietās, kas piedāvā piegādi uz mājām!

Kur pasūtīt picu, kebabus, burgerus un sušī?

Lai nebūtu jāķēpājas ar atsevišķiem pasūtījumiem, visus gardumus vienkopus iespējams pasūtīt Hotbox! HotBox nodrošina ātru ēdienu piegādi pasūtījumiem sākot no Eur 10.00.

Par piegādes rajoniem informācija apskatāma Hotbox mājaslapā.