Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Filcēšana, mezglošana un citi rokdarbi - izmēģini!

Filca ziedi, foto - Luis Cortes, Unsplash

Ja esi mājās sēdētājs vai garlaicība māc, vai vienkārši vēlies aizpildīt savu brīvo laiku, dari to produktīvi un oriģināli - radi kaut ko jaunu un skaistu, turklāt noderīgu! Rokdarbiem ir tik daudz variāciju un neierobežotas spējas izpausties! Attīsti savu radošumu, kā arī rodi sev jaunu un aizraujošu hobiju kādā no rokdarbu veidiem.

Izmēģini talantu šūšanā vai filcēšanā

Iesākumam vēlos Tevi paslavēt, ja Tev ir jau kādas prasmes šajā jomā, tādā gadījumā Tu vari vienkārši izmantot savas priekšzināšanas un idejas, lai jaunais un skaistais taptu. Bet, ja neesi līdz šim mēģinājusi, ir īstais laiks iemācīties ko jaunu! Protams, labākais veids, kā apgūt jaunas prasmes, tai skaitā rokdarbus, ir klātienē pie pieredzējušiem rokdarbu meistariem. Tomēr ērtākais veids, kā iemācīties rokdarbus mājās sēdētājiem, ir internets. Mūsdienās internetā var apgūt pilnīgi visu no nulles. Izmanto to un atklāj jaunus savu talantu apvāršņus!

Izgatavo rotaļlietas

Netērē naudu dārgām bērnu rotaļlietām. Veido attīstošās bērnu rotaļlietas savām rokām kopā ar bērniem. Filcs, pogas un pāris lentas...aiziet! Tas sniegs gandarījumu ne tikai Tev, bet arī attīstīs un priecēs tā mazo lietotāju.

Atjauno savas mīļākās drēbes

Pilns skapis drēbju, bet nav ko vilkt? Vēlies atsvaidzināt garderobi, bet nevēlies pārmaksāt un lieki izniekot esošo apģērbu? Dāvā savām drēbēm otru elpu, pielietojot šūšanas aksesuārus, furnitūru, savu fantāziju un nedaudz laika! #reducereuserecycle

Iemācies makramē jeb mezglošanas tehniku

Mezglošana nav tikai zvejnieku padarīšana. Mezglojot var izveidot skaistus dekorus, aizkarus, pat rotaļlietas. Makramē ir interesants rokdarbu veids, kas kļūst arvien populārāks.

Veido personalizētas dāvanas un rotājumus

Vismīļākā dāvana ir savām rokām taisīta. Padari dāvanu personīgu, pievienojot nelielu ar rokām veidotu suvenīru. Tas ir pavisam viegli un neprasa daudz laika! Tas pats attiecas uz Lieldienu, Ziemassvētku un citiem rotājumiem.

Radi mākslu izšujot un ne tikai

Cik skaistas gleznas var radīt izšujot! Krustiņdūriena izšūšanas tehnika ir tik viegla, ka to māca jau bērnudārzā. Krustiņš pie krustiņa un glezniņa gatava! Tam nepieciešams tikai rāmītis, izšūšanai piemērots audums, adata un diegi. Vari pirms tam uzzīmēt ar zīmuli uz auduma vēlamo zīmējumu un izšūt vai vienkārši meklēt izšūšanas idejas un paraugus internetā, bet vēl vienkāršāk – nopirkt jau gatavu sagatavi ar materiāliem un zīmējumu, kuru tikai atliek izšūt pēc norādēm.

Vai domā, ka mākslu var radīt tikai gleznojot? Nē! No visiem pieejamiem materiāliem var izveidot pilnīgi jebko. Ja tev izdodas ar pirmo panākt vēlamo rezultātu, apsveicu! Iespējams, esi atklājis sevī mākslinieka talantu! Ļauj vaļu fantāzijai un nesatraucies, ja radītais nav perfekts! Abstraktā māksla ir tas, kas ir pārņēmis mākslas pasauli un katrs spēj saskatīt izveidotajā darbā atšķirīgu tēlu un emocijas. Visus nepieciešamos materiālus saviem rokdarbiem meklē vienuviet plašajā šūšanas piederumu un aksesuāru sortimentā “Aksesuārs Plus” mājas lapā un veikalos – mazumtirdzniecība - Rīgā, Matīsa ielā 14, bet vairumtirdzniecība - Rīgā, Starta ielā 1.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...