Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Indra Salceviča: “Šī bija mana pēdējā saruna”

Indra Salceviča atklāj, ka viņai ir "izejamie" vīrieši

Šonedēļ plašu rezonansi sociālajos tīklos izraisīja Indras Salcevičas intervija žurnālā “Ieva” par savas otrās laulības šķiršanas iemesliem, kas ilga pusotru gadu. Iepriekš Indra bija stāstījusi, ka attiecības ar otro vīru lielā mērā izjuka tāpēc, ka viņš nespēja pieņemt viņas bērnus. Tagad Indra atklāj – tā gluži neesot.

Viņa atklājusi, ka bijušā vīra Kaspara Bērziņa neuzticība rezultējusies ar izšķiroša lēmuma pieņemšanu vienas dienas laikā. Tiesa, pēc medijos izskanējušajiem virsrakstiem Salcevičai radies liels rūgtums un viņa atzinusi, ka šī bijusi viņas pēdējā intervija. “Godīgi [sakot], es nebiju gaidījusi, ka manas pieredzes stāsts, kurš jau sen atpakaļ izstāstīts un tikai vienā teikumā pieminēts, izraisīs tādu rezonansi! Tiešām ļoti nozīmīga ziņa. Šī bija mana pēdējā saruna. Paldies par kārtējā samazgu spaiņa nodrošināšanu Latvijas medijiem!” viņa paudusi pārdomas savā “Instagram” profilā.

Stiliste apzinās, ka nevar izkontrolēt presi, taču devusies uz interviju runāt par pašapziņu, cīņu ar virsvaru un psoriāzi. Tā vietā mediji koncentrējušies tikai uz izjukušās laulības iemesliem. “Viss kas notika, viss bija tikai uz labu visiem iesaistītajiem! Daudzas pārdomas par preses emocionālo un reputācijas kaitējumu kā arī preses nozīmi sabiedrības neadekvātas uzvedības veicināšanā! Bulings, bodīšeimings, seksisms, mizoginija – tas ir tas, ko es saņēmu pēc šīs intervijas pārpubliskošanas ar klikšķu vācošiem virsrakstiem,” vīlusies ir viņa.

Visu interviju ar Indru Salceviču par sevis pieņemšanu un mīlēšanu, bērniem un vīriešiem iespējams lasīt žurnāla "Ieva" 17. aprīļa numurā.

Lasi arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas