Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Floristikas pamati: kā izveidot skaistu ziedu pušķi

Floristika, ziedu pušķis, Photo by Anna Shvets from Pexels

Floristika, ziedu pušķis, Photo by Anna Shvets from Pexels

Skaists ziedu pušķis ir pirmais, ar ko iepriecināt kādu svētkos vai tāpat vien. Ziedu saloni, protams, ir vieta, kur var pagatavot īpaši skaistus pušķus, tomēr nekas nav vērtīgāks par pašu gatavotām dāvanām! Arī ziedu pušķi vari izveidot savām rokām! Lūk, lieliska pamācība jeb floristikas paši pamati.

Kā izveidot ziedu pušķi?

Lai izveidotu ziedu pušķi, kas patiešām ir skaists, izmanto dažādu krāsu un lieluma ziedus, kā arī dažādus zaļumus. Jo tumšāki un kontrastaināki būs zaļumi, jo spilgtāk izcelsies ziedu krāsas.

Sāc ar zaļumiem, pakāpeniski pievienojot kontrastējošu krāsu vai lieluma ziedus. Ziedus un zaļumus liec pamīšus, veidojot trijstūri. Lai ziedu pušķis patiešām izskatītos skaists, ir būtiski, ka tas vizuāli veido iedomātas formas, kas šeit pieminētajā video ir tieši trijstūris – trīs galvenie ziedu veidi likti pa trīs. Ziedu pušķa ārmalās koncentrējies uz zaļumiem. Lai labāk saprastu ziedu veidošanas tehniku, noskaties video pamācību!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...