Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā ziedus pasniegt elegantāk?

Ziedu pušķis (Image by Karolina Kałyszewska from Pixabay)

Ziedu pušķis (Image by Karolina Kałyszewska from Pixabay)

Kad ārā ir tumšs un drēgns, nekas neiepriecina vairāk kā košas krāsas un svaigas smaržas, pasniegtas skaistā ziedu pušķī. Tā ir lieliska dāvana ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, jo vislabāk cilvēku izdodas pārsteigt tieši tad, kad viņš par pārsteigumu nenojauš. Bez tam, var iet vēl tālāk, pasniedzot ziedus neierastā veidā. Lūk, daži no tiem.

Ziedi kastē

Iegādājies apdāvināmā mīļākos ziedus un kasti, kurā šos ziedus pasniegt. Jo oriģinālāka būs ziedu “kaste”, jo unikālāka būs arī pati saņemtā dāvana. Pasniegšanai vari izmantot nelielu spainīti, groziņu, tējas krūzi, karafi, auduma maisiņu, pirms tam pārliecinoties, ka puķu gali nav pārāk slapji, utt.

Ziedi kastē ar makarūnu cepumiem vai citiem saldumiem

Apvieno skaisto ar garšīgo, ziedu pušķi apvienojot ar saldumiem. Izvēlies kasti, kurā sakārto iegādātos ziedus skaistā kompozīcijā un blakus atvēli vietu svaigiem, tikko gatavotiem makarūniem vai citiem saldumiem. Šāds pārsteigums vēl vairāk iepriecinās saldummīļus un ļaus par saņemto dāvanu priecāties ilgāk.

Ziedi ar hēlija baloniem

Ziedu pušķi elegantāku var padarīt arī hēlija baloni, ar noteikumu, ka kā viens, tā otrs ir gaumīgi izvēlēts un atbilstoši noformēts. Šī ir laba ideja, ja jāsveic kāds dzimšanas dienas vai vārda dienas jubilārs.

Iedvesmu augstāk minētajam vari meklēt ziedu salona "Anemoon" mājas lapā, kur ir iespējams arī šādus ziedu pušķus un ziedu kastītes iegādāties vai pasūtīt ziedus ar piegādi. Tur atradīsi arī ļoti skaistus un unikālus adventes vainagus, kas priecēs acis gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...