Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO Izslāpušie pašmāju influenceri veldzējas jumta ballītē

Influenceru ballīte uz jumta, Foto: Kristaps Bardziņš

Ceturtdien, 15. jūlijā, vienu no Rīgas jumtiem satricināja enerģiski mūzikas ritmi, jo šajā oriģinālajā lokācijā privātu dzimšanas dienas ballīti svinēja pasākuma namatēvs, modes eksperts un influenceris Deniss Ševeļovs. Viesos viņš bija aicinājis ietekmīgākos pašmāju influencerus, kuri neskopojās ar apsveikumiem jubilāram un steidza baudīt džina kokteiļus.

"Liels prieks savu īpašo dienu baudīt kopā ar citiem līdzīgi domājošiem, pozitīviem cilvēkiem, kas apzinās, cik svarīgi ir priecāties par katru mirkli, kurš var kļūt par īstiem svētkiem,” stāsta Deniss Ševeļovs. Starp pasākuma viesiem bija multimākslinieks un influenceris Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins (Kašers), dziedātāja Samanta Tīna, jūtūberes un influenceres Evelīna Pārkere, Lota Ulmane, influencere Jana Bruka, influencere un recepšu grāmatu autore Anna Panna (Anna Birmane), influenceris un jūtūberis Rojs Rodžers Linkevičs, zīmola "Nolo" modes dizainere Viktorija Joniene, modes žurnāliste Anita Sedliņa, stiliste Jūlija Verbickaja un daudzi citi. Ballītes DJ lomā meistarīgi iejutās influencere un zīmola "Honeymoon High" dibinātāja Agnija Grigule.

Vairāk par pašmāju slavenību dzīvēm meklē 1188 Play un 1188 Izklaides sadaļā!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...