Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Fotogrāmata, kanva vai foto rāmī - idejas perfektām dāvanām!

Photo by Jose Soriano on Unsplash

Visi zinām tās reizes, kad steigā jāatrod ideālā dāvana, taču nekas nenāk prātā un laika ir palicis tik maz, bet gribās uzdāvināt kaut ko tādu – tiešām patīkamu un atmiņā paliekošu. Foto druka būs tavs glābiņš! Foto grāmata, dekoratīvā kanva vai klasiskā bildīte foto rāmī atrisinās ar dāvanas meklējumiem saistītās bažas!

Foto grāmata kā dāvana

Foto grāmata ir gluži tas pats, kas atmiņu klade. Izveidot attēlu atmiņu stāstu otrajai pusītei vai kādam no labākajiem draugiem – tas taču ir tik skaisti! No pirmās tikšanās reizes vai pirmā pasākuma, ko pavadījāt kopā vai kur satikāties, līdz par vakardienai vai pagājušajai nedēļai, kad kopā devāties brīnišķīgajā izbraukumā – viss salikts vienuviet, atmiņas, kuras nekad nezudīs.

Kanva kā dāvana – kas jāņem vērā pirms pasūtīšanas?

Noteikti atceries, ka kanva aizņem daudz vairāk vietas kā foto grāmata vai bilde rāmītī, tāpēc pārliecinies, ka cilvēkam, kuram plāno dāvināt foto kanvu, ir kāda tukša siena, pie kuras iespējams piestiprināt to.

Kanva kalpos kā dekoratīvs telpas elements, kas uzreiz izcelsies ienākot telpā. Pats labākais – uz kanvas iespējams uzdrukāt visu! Tas var būt tevis uzņemts oriģinālattēls, tāpat arī mīļākā mākslinieka glezna vai animatora komikss vai kāds cits grafiskais attēls.

Kam jāpievērš uzmanība dāvinot bildi foto rāmī?

Lai “nenošautu greizi” ar dāvanu nepieciešams zināt, kur saņēmējs foto rāmīti varēs novietot. Iespējams, zini, ka ir viens konkrēts plaukts uz kura tiek liktas dažādas fotogrāfijas – padomā par to un atminies, kādos toņos ir pārējie rāmīšu, tad piemeklē līdzīgu toni, lai tevis dāvinātais neizjauktu harmoniju.

Ja dāvana paredzēta kā “sālsmaizes” pārsteigums, visdrīzāk šī būs pirmā reize, kad ieradīsies drauga jaunajā mājvietā, līdz ar to vēl nezināsi, kur draugs novietos bildi un kādā krāsā ir istabas sienas. Šādā gadījumā ieteicams izvēlēties neitrālas krāsas foto rāmi – melnu vai baltu, jo šīs krāsas iederēsies ikvienā interjerā.

Ja runājam par pašu bildes druku – atceries, ka glancētas fotogrāfijas izcels attēla spilgtās krāsas, savukārt, matētās izcels tekstūru un radīs reālistiskāku foto efektu. Arī izmēra izvēle paliek tavā ziņā – pieejamas vairākas iespējas 9x13, 10x15, 15x21.

Esi nolēmis, ka foto druka būs īstā izvēle? Dodies uz “COPY PRO” – Raiņa bulvārī 17, Rīgā. Pirms tam iespējams veikt konsultāciju pa tālruni vai elektroniski – zvani uz 67211560 vai 29240166 vai raksti - copypro@copypro.lv .

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...