Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gaidīta TV pirmizrāde! Latvijas aktieru zelta sastāvs seriālā “Bezvēsts pazudušās”

"Bezvēsts pazudušās," 360TV

Jau šonedēļ - 4. martā un turpmāk ik ceturtdienu, plkst. 21:10 pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks pēdējā laika apspriestākais pašmāju seriāls “Bezvēsts pazudušās”, kas balstīts Latvijas autores un seriāla producentes Leldes Kovaļovas tāda pat nosaukuma debijas romānā. Seriāls jau labi zināms “Shortcut Films” skatītājiem un nu tas piedzīvos arī TV pirmizrādi kanālā 360TV!

Tet studio veidotais psiholoģiskais trilleris pulcējis pašmāju vadošos aktierus - Juri Žagaru, Kristīni Nevarausku, Rēziju Kalniņu, Ģirtu Jakovļevu, Mārtiņu Vilsonu un citus, kuri skatītājus ievedīs mistērijas pilnajos notikumos. Galvenā – detektīva – loma uzticēta Latvijā dzimušajam, bet lielākoties Krievijas projektos startējušajam aktierim Nikolajam Šestakam, kurš seriālā atveidos izmeklētāju Konstantīnu. Tāpat “Bezvēsts pazudušās” skatītāji sastaps Ģirtu Jakovļevu, Daini Gaideli, Leldi Dreimani, Natāliju Živecu, Madaru Bori, Inesi Pudžu un citus.

Par seriāla uzņemšanas centrālo vietu izvēlēta Mālpils un tās gleznainā Mālpils muiža, kur risinās gandrīz visa seriāla darbība. Taču seriāla filmēšana norisinājusies arī citās krāšņās Latvijas vietās, piemēram, Siguldā un Kandavā. “Bezvēsts pazudušās” šķetina divu pazudušu sieviešu meklējumus kādā nomaļā Latvijas mazpilsētā, kuras iedzīvotāji glabā kādu šaušalīgu noslēpumu. Skatītājiem būs iespēja sekot līdzi filmas galvenā varoņa – policijas izmeklētāja Konstantīna centieniem rast atbildes uz to, kas noticis ar sievietēm, kuras pametušas savas mājas un līdz šim tā arī nav atgriezušās. Viņš Latvijas mazpilsētā ierodas no Sanktpēterburgas, un negaidīti uzzina, ka, iespējams, katram vietējam iedzīvotājam ir kas zināms par pazudušo Viktoriju, lai gan lieta tiek uzskatīta par neatrisinātu. Mistērija, kā neizskaidrojamās pazušanas saistītas ar asins stindzinošo noslēpumu, ko glabā mazpilsētas iedzīvotāji, garantēs asas izjūtas ikvienam skatītājam.

IEPAZĪSTI SERIĀLA “BEZVĒSTS PAZUDUŠĀS” GALVENOS TĒLUS:

KONSTANTĪNS AŅISIMOVS (Nikolajs Šestaks) - talantīgais Krievijas izmeklētājs, kurš ierodas Latvijā, lai izmeklētu pazudušās Viktorijas Markinas lietu, jo tai varētu būt saistība ar paša izmeklētāja sievas pazušanu pirms vairākiem gadiem Krievijā. Konstantīns ir nosvērts un apveltīts ar asu prātu, tomēr seriāla noslēgumā skatītājiem atklājas arī varoņa tumšā puse.

VALDIS MARTINSONS (Juris Žagars) latviešu uzņēmējs, kurš reiz pārvācies uz Maskavu, attīstījis tur biznesu, bet tomēr visu zaudējis un iekūlies parādos. Bēgot no parādu piedzinējiem, Valdis atgriežas Latvijā, kur saņem šķietami ideālu piedāvājumu- par izdevīgu cenu iegādāties greznu muižu Latvijas mazpilsētā. Tomēr ne viss izvēršas, kā Valdis bija iecerējis.

AGNESE MARTINSONE (Kristīne Nevarauska) eleganta, prasīga pret sevi un apkārtējiem. Precējusies ar Valdi, audzina meitu no pirmās laulības Lizu un Valda dēlu no pirmās laulības – Henriju. Agnese ir pieradusi pie ļoti labiem dzīves apstākļiem lielpilsētā, un atgriešanās dzimtenē neietilpa viņas plānos.

AINĀRS MARKINS (Mārtiņš Vilsons)- Ainārs izdara pašnāvību seriāla pirmajā sērijā, tomēr skatītājs ar šo tikko iepazīto varoni nešķiras, jo seriāls atklāj šī varoņa ciešo saistību ar visiem šausminošajiem notikumiem muižā un tā, cik neparasts un šokējošs patiesībā bija Aināra Markina dzīvesstāsts, kurš izrādās ietekmēja visu varoņu likteņus.

PĀVELS MARKINS (Niklāvs Kurpnieks) Aināra Markina adoptētais dēls. Pāvels ir izlutināts un mantkārīgs jauns vīrietis, kurš audzis bez tēva un mātes mīlestības un uzmanības. Iespējams, ka tas izmainīja viņa personību un raksturu, radot viņā vēlmi tiekties tikai pēc mantiskajiem pasaules labumiem, par spīti visiem šķēršļiem.

SILVIJA (Rēzija Kalniņa) ir Mēronas muižas pārzine, kura muižā strādājusi gandrīz 30 dzīves gadus. Silvija, iespējams, zina, kas patiesībā reiz noticis muižā, tomēr viņa ir uzticama un noslēpumaina.

Skaties ik ceturtdienu, plkst. 21:10 pie kanālā 360TV.

Tev patiks arī šie:

  1. Ģimenes dzīve TV kameru priekšā – 360TV startē pašmāju realitātes seriāls “Ģimene burkā”
  2. Izpostīti likteņi, kaislības un Bahāras dzīves līkloči turku seriālā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...