Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gaisa kondicionieru veidi – kuru izvēlēties?

pixabay.com

pixabay.com

Komforta temperatūra iekštelpās ir ļoti nozīmīga, lai cilvēkiem būtu patīkami tajās atrasties. Tas attiecas gan uz biroja telpām, gan lielveikaliem, rūpnīcām, baseiniem un citām telpām, kurās paredzēts uzturēties ilgstoši, tieši tāpēc nepieciešamas papildierīces, ar kuru palīdzību iespējams kontrolēt temperatūru, jo ne vienmēr ar parastu vēdināšanu būs iespējams panākt tādu efektu, kāds tiktu panākts ar gaisa kondicionieri.

Protams, katram gadījumam ir piemērotāks kāds cits kondicionieris, tāpēc apskatīsim, kādi kondicionieru tipi ir sastopami.

Sienas tipa (Split) gaisa kondicionieris

Sienas tipa gaisa kondicionieri paredzēti izmantošanai dzīvojamajās ēkās, dzīvokļos, nelielos birojos un citās telpās, kurās nepieciešamas kompaktas, ātri uzstādāmas un klusas iekārtas. Šis kondicionieris darbojas pats par sevi, neizmantojot papildus iekārtas.

Griestu kastes temperatūras kontrolei telpā

Griestu kasetes vislabāk iederēsies nelielos birojos, līniju veikalos un dažādās telpās, kurās svarīgs vizuālais tēls. Iekšējie bloki būs moderni un iederēsies interjerā, pildot gan savu pamatfunkciju kā gaisa dzesētājs, gan kā dizaina elements. Griestu kasetes der visiem standarta griestiem.

Griestu konsule temperatūras kontrolei telpā

Griestu konsules temperatūras dzesēšanai lieliski iederēsies nelielos komercuzņēmumos. Iekšējo bloku ieguvums ir tāds, ka tie nodrošinās vienmērīgu temperatūru gan dzesējot gaisu, gan sildot to, ja nepieciešams. Šīs iekārtas ir ļoti klusas un gaisa plūsmas virziens ir regulējams, nodrošinot patīkamu gaisotni visās telpās un to stūros.

Kanāla tipa gaisa dzesētājs

Kanāla tipa gaisa dzesētājs ir piemērots privātmājām. Ja vēlies paslēpt gaisa kondicionēšanas sistēmu, tad šis būs labākais risinājums. Iekšējie bloki netiek uzstādīti pie sienām, bet gan noslēpti kādā neuzkrītošā vai slēgtā vietā, taču kanāla instalācija tiek izveidota griestos. Aukstais gaiss telpām piekļūst caur ventilācijas ejām sienās, izplatoties vienmērīgi pa telpu.

VRF sistēma lielām ofisa vai dzīvojamām ēkām

VRF (Variable Refrigerant Flow) sistēmas ir komplekss risinājums, kas tiek izveidots vairākās zonās ēkā, lai nodrošinātu ēkas pilnīgu ventilāciju. To izmanto gan dzīvojamajām ēkām, gan lielām ofisa ēkām, lielveikaliem, viesnīcām un citām līdzīga tipa būvēm.

Multi-split gaisa kondicionieris

Gaisa kondicionieris multi-split sastāv no divām ierīcēm – viena ārējā bloka, kas piestiprināts pie ēkas sienas, un ierīces, kas atrodas iekštelpā. Āra iekārtai pieejami vairāki pieslēguma porti 2 porti ar 5.2 kW, 3 porti - 7.70 kW, 4 porti - 10.20 kW, 5 porti - 12.00 kW . Savukārt, ierīci, kura atrodas iekštelpā, iespējams kombinēt pēc vajadzības, izvēloties starp – sienas tipa kondicionieri, kanāla tipa gaisa dzesētāju, griestu kaseti vai konsoli.

Ja jaunajā projektā vai mājās nepieciešams gaisa kondicionieris, griezies pie Max Cool un atrodi sev piemērotāko!