Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Koka namiņu pielietojuma variācijas: privātpersonām un uzņēmumiem

Ja agrāk koka mājiņas galvenokārt asociējās ar vasarnīcām un šķūnīšiem, kur tiek uzglabāti dažādi dārza instrumenti un piederumi, šobrīd to pielietojums ir daudz plašāks. Piemērotus risinājumus daudzpusīgajā klāstā atradīs gan cilvēki, kuri vēlas atpūsties dabas tuvumā, gan plaša spektra uzņēmumi. Noskaidrosim, cik daudzveidīgas var būt koka mājiņas!

1. variants: ģērbtuves stadionos un peldvietās

Ne visās vietās, kur atrodas sporta infrastruktūra, pieejamas slēgta tipa ģērbtuves, taču tā ir reāla nepieciešamība – gan tādēļ, lai sportot gribētāji varētu diskrēti pārģērbties, gan uzglabājamo mantu drošībai. Īpaši svarīgi tas kļūst gada aukstajos mēnešos, kad papildu komfortu nodrošina siltinātas dārza mājiņas.

2. variants: mantu uzglabāšana makšķerniekiem

Makšķerēšanas entuziastiem mēdz būt visai plašs klāsts ar inventāru, kuru nav pārlieku ērti pārvietot, un to ne vienmēr gribas uzglabāt dzīvesvietā. Ja netālu no ūdenstilpes pieejams neliels zemes gabals, kur var uzstādītī koka mājiņas, tas ir lielisks risinājums. Turklāt ir pieejami dārza mājiņu modeļi ar virtuves zonu, kur uzreiz iespējams apstrādāt un pagatavot noķerto lomu.

3. variants: telpa degustācijām, tirdzniecībai vai biroja vajadzībām

Reizēm, uzsākot salīdzinoši nelielu saimniecisko darbību savā mājoklī trūkst vietas, kur sagaidīt klientus un veikt tirdzniecību, degustācijas vai cita veida darbības. Siltinātas dārza mājiņas to ļauj darīt komfortabli visa gada garumā, turklāt, pateicoties to nelielajam izmēram, šādai mājiņai atradīsies vieta teju ikvienā pagalmā. Tajās var ierīkot arī biroju vai kafejnīcu. Turklāt to cenas ir demokrātiskas, kas ļauj izvairīties no lieliem ieguldījumiem un apjomīgiem kredītiem, kas ir īpaši svarīgi saimniecisko darbību veicējiem.

4. variants: garāža automašīnai, motociklam vai cita veida transportlīdzeklim

Ja vēlaties parūpēties par savu automašīnu vai citu transportlīdzekli, koka mājiņas – garāžas ir pareizā izvēle. Garāžā jūsu automašīna, motocikls, velosipēds, dārza traktors vai jebkura cita veida transportlīdzeklis būs aizsargāts gan no nelabvēlīgiem laikapstākļiem, gan nevēlamiem skatieniem. Turklāt garāžā atradīsies arī vieta dažādiem piederumiem, piemēram, otram riepu komplektam, darbarīkiem vai rezerves degvielai.

5. variants: koka vasarnīcas un dārza mājas

Koka mājiņas, kas ir atbilstoši nosiltinātas, var tikt izmantotas visa gada garumā, arī laikā, kad gaisa temperatūra ir noslīdējusi zem 0 grādiem. Tās ir pieejamas dažādos izmēros, komplektācijās un krāsās, tāpēc piemērotu risinājumu sev spēs atrast ikviens. Šādas koka mājiņas, ja tās attiecīgi aprīko, var pildīt arī nelielas ģimenes mājas funkcijas.

6. variants: peldoša atpūtas māja vai pirts uz pontoniem

Šis ir patiešām unikāls veids, kā burtiski atpūsties uz ūdens. Proti, pirts vai koka māja tiek uzstādīta uz peldoša pontona, ļaujot izbaudīt brīnišķīgu atpūtu uz ezera, upes vai citas ūdenstilpes. Tā, starp citu, ir arī lieliska ideja uzņēmējdarbībai.

Timber Masters – uzņēmums, kas piedāvā augstākās kvalitātes koka mājiņas dažādiem mērķiem

Ja arī jūs ir uzrunājis kāds no šajā rakstā minētajiem variantiem, nākamais solis ir piemērota kokas būvniecības uzņēmuma atrašana, kas spēs izpildīt jūsu vēlmes un vajadzības. Pareizā izvēle šādā gadījumā ir Timber Masters. Tas ir uzņēmums, kura piedāvājumā ir ne vien plaša spektra koka mājiņas, vasarnīcas, garāžas un dārza mājas, bet arī lapenes un siltumnīcas.

Noteikti jāpiebilst, ka Timber Masters šajā nišā ir vadošais uzņēmums valstī, kas izmanto modernas tehnoloģijas apvienojumā ar augstas kvalitātes materiāliem, koksni iegūstot no Latvijā atbildīgi apsaimniekotiem mežiem. Apvienojumā ar zinošu komandu tas nodrošina, ka Timber Masters produkcija izceļas ar lielisku cenas, kvalitātes, ilgmūžības un estētikas attiecību, tajā pašā laikā piedāvājot draudzīgas cenas.

Vairāk informācijas atradīsiet uzņēmuma mājaslapā, kā arī zvanot vai rakstot WhatsApp lietotnē uz telefona numuru +371 20030133 vai rakstot uz e-pasta adresi info@ecodowel.lv!

Komerctelpu tapšana
Siltināta dārza mājiņa
Pirts plosts uz pontoniem

Foto: "Eco Dowel"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas