Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ģertrūdes ielas teātris tiešsaistē piedāvā izrādes "Melnā sperma" ierakstu

Publicitātes foto, Ģertrūdes ielas teātris

Publicitātes foto, Ģertrūdes ielas teātris

Ģertrūdes ielas teātris piedāvā tiešsaistē noskatīties Vladislava Nastavševa iestudējumu "Melnā sperma" pēc mūsdienu krievu literāta Sergeja Uhanova stāstu krājuma motīviem, informē Ģertrūdes ielas teātris.

Kad skatāma izrāde

Izrādes ieraksts ar titriem latviešu, krievu un angļu valodā pēc biļetes iegādes būs pieejams ĢIT mājaslapā divas nedēļas nogales - no 8. līdz 10. un no 22. līdz 24.maijam. Plašāka informācija un biļetes: www.git.lv.

Kopš pirmizrādes 2015.gadā, "Melnā sperma" kļuvusi par vienu no skatītāju pieprasītākajām ĢIT izrādēm un klātienē nospēlēta vairāk nekā 100 reizes. 2015./2016. g. s. izrādi nominēja "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijās Gada mazās formas izrāde un Gada kostīmu mākslinieks, bet Vladislavs Nastavševs saņēma balvu kā Gada režisors. Aktieri Reinis Boters, Marija Linarte, Jana Ļisova, Āris Matesovičs un Kārlis Tols, kas, izrādi veidojot, bija nesen beiguši Latvijas Kultūras akadēmiju, šobrīd kļuvuši par spilgtiem jaunās paaudzes māksliniekiem, kas aktīvi strādā gan nevalstiskajos, gan valsts teātros un sadarbojas ar dažādiem režisoriem.

Dodies un baudi izcilo teātri tiešsaistē.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...