Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Homeopātija kā glābiņš gripas un saaukstēšanās gadījumā

Homeopātija (Pixabay.com)

Homeopātija (Pixabay.com)

Tā vien šķiet, ka saaukstēšanās tēma ir aktuāla jebkurā gadalaikā: ziemā un rudenī mūsu organismu ietekmē gaisa temperatūra, pavasarī mūs apmāna pirmie saules stari, bet vasarā risku saaukstēties rada kondicionieri. Tekošas iesnas, kakla sāpes un sauss klepus ir saaukstēšanās pazīmes. Ja tās pavada arī drudzis, nespēks, galvassāpes vai kaulu sāpes, mēs jau runājam par gripu, kuras komplikācijām var būt arī letālas sekas. Viens no ārstēšanās veidiem ir homeopātija. Kas tā tāda ir un kādus preparātus izvēlēties saaukstēšanās un gripas gadījumā, jautājām ārstei-homeopātei Dacei Gailei.

Kāpēc izvēlēties homeopātiju?

Homeopātija ir ārstēšanas metode, kas ir piemērota jebkuram, arī tikko dzimušiem mazuļiem, senioriem, grūtniecēm, barojošām māmiņām un cilvēkiem ar alerģijām. Homeopātiskie preparāti nedod arī nekādas blakus blaknes un stiprina imunitāti.

Tie mazina saaukstēšanās un gripas simptomus, atvieglo slimības norisi un veicina atveseļošanos. Homeopātiskie preparāti tiek gatavoti no augiem, dzīvnieku izcelsmes produktiem un minerāliem. Tā tiek uzskatīta par vienu no dabīgākajām ārstēšanas metodēm.

Kādus preparātus lietot saaukstēšanās un gripas gadījumā?

Ja Tev ir parādījušies saaukstēšanās vai gripas simptomi, ir ieteicams doties pie ārsta-homeopāta. Homeopātijā preparāti, atšķirībā no tradicionālās medicīnas, katram pacientam tiek piemeklēti individuāli.

Ja tomēr nevari atlicināt laiku vizītei, Homeopātiskās aptiekas farmaceiti ieteiks piemērotākos homeopātiskos līdzekļus, pamatojoties uz Tavas slimības simptomiem, piemēram:

  • Pret saaukstēšanās simptomiem – tekošas iesnas, kakla sāpes, sauss klepus – palīdzēs Baptisia kompleksa pilieni;
  • Gripai raksturīgos simptomus – drudzis, nespēks, galvassāpes un kaulu sāpes – novērsīs Belladonna komplekss, Eupatorium komplekss vai Aconitum komplekss (pilieni) ;
  • Pret kakla sāpēm līdzēs Mercur solubilis vai Hepar sulfur tabletes;
  • Ja ir caurspīdīgas, tekošas iesnas, piemērotākais būs Allium Cepa 6 atšķaidījums, graudiņi vai pilieni, bet biezu, zaļgandzeltenu iesnu gadījumā labāk lietot Kalium bichromicum kompleksu vai Tūjas eļļu.

Par zāļu lietošanu noteikti konsultējies ar savu ārstu vai farmaceitu, un ļauj dabai sevi ārstēt!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...