Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Horoskops sievietēm. Kā apburt jebkuras zodiaka zīmes pārstāvi

Horoskops sievietēm, Foto: Pixabay (เนื่องจากคุณเป็นผู้ใช้งานที่ลงทะเบียนไม่มี captcha ให้คุณ ลงทะเบียนได้ฟรี!)

Horoskops sievietēm, Foto: Pixabay (เนื่องจากคุณเป็นผู้ใช้งานที่ลงทะเบียนไม่มี captcha ให้คุณ ลงทะเบียนได้ฟรี!)

Pirmā tikšanās izdosies burvīga un neaizmirstama, ja tu zināsi šos noslēpumus par katras zodiaka zīmes īpatnībām. Turklāt tas nemaz nenozīmē, ka tu gribēsi turpināt attiecības. Iespējams, pietiks ar saldo uzvaras garšu!

Auns

Aunu virza kaislība un patika pārvarēt likteņa izaicinājumus. Lai iekarotu Aunu, nepieciešams būt nedaudz nepieejamai, bet vienlaikus interesantai būtnei. Attiecībās ar Aunu labi ir tas, ka viņi nav ļaunatminīgi. Un – ja jūs nedaudz pārcentīsieties ar nepieejamību, jums uzreiz taps piedots.

Padoms: Esi vienmēr jautra un interesanta. Vairāk dzīvesspara!

Vērsis

Vērsis ir konservatīvs un vecmodīgs. Aplidošanu saprot tikai vārda tradicionālajā nozīmē – romantisks vakars, ziedi, vīns, kino. Aplidot mēdz ilgi un nopietni.

Padoms: Nemēģini ātri “pārlēkt” pāri attiecību posmiem, visam jābūt nopietni un pamatīgi.

Dvīņi

Nekas neradīs lielāku iespaidu uz Dvīņiem, kā randiņš ar “kultūras piesitienu”. Jums vajadzēs kopā apmeklēt kādu koncertu, teātra izrādi vai muzeju. Dvīņu estētisko “badu” nepieciešams apmierināt. Starp citu, neviens nesaka, ka jums noteikti jāapmeklē klasiskās mūzikas koncerts.

Padoms: esi gatava uzklausīt daudz pļāpāšanas par visu uz pasaules.

Vēzis

Lai tiktos ar Vēzi, tev būs nepieciešams saņemt visas viņa ģimenes labvēlību. Visticamāk, tevi ātri vien iepazīstinās ar vecākiem, tāpēc apģērbies pienācīgi.

Padoms: neatsaki sev prieku domīgi aprunāties ar Vēža vecākiem par nopietnām lietām.

Lauva

Tev nāksies teikt Lauvam komplimentus visu laiku, ne tikai pirmajā tikšanās reizē. Par laimi, tas nav grūts uzdevums, jo Lauvas burtiski uzprasās uz uzslavām. Tās mīl gozēties uzmanības staros, bet lepojas ne tikai ar sevi, bet arī ar savu partneri.

Padoms: Atceries, ka tavā dzīvē attiecībām ar Lauvu būs prioritāra nozīme.

Jaunava

Jaunava ir perfekcionists līdz matu galiņiem. Divreiz pārliecinies, ka tu patiešām esi rezervējusi galdiņu restorānā. Kļūdu tev var nepiedot.

Padoms: Atceries, ar Jaunavu viss ir kārtībā, tās visas ir tādas. Vienkārši piekrīti visam, un tapsi apbalvota.

Svari

Svariem parasti ir viedoklis par visu uz pasaules, viņu erudīciju var apskaust pat Lauvas, kuri sevi uzskata par visziņiem. Tev jābūt gatavai uzturēt intelektuālu sarunu par jebkuru tēmu. Pluss saziņā ar Svariem – viņi absolūti nepanes konfliktus, tāpēc tiecas pēc harmoniskām, līdzsvarotām attiecībām un aplūko jebkuru jautājumu no visiem redzes punktiem. Mīnuss – redzes punktu skaits par vienu un to pašu tēmu var nogurdināt.

Padoms: Atceries, ka Svariem nav nekā viennozīmīgi laba vai slikta.

Skorpions

Uzticība, uzticība un vēlreiz uzticība. Šī kaislīgā zodiaka zīme tavā personā vēlas iegūt draugu uz mūžu. Ja esi nokļuvusi šā cilvēka tuvāko cilvēku lokā, tev jāatceras, ka mazākais nepatiesīgums sagrauj visas attiecības ar Skorpionu.

Padoms: jums piedos jebkuru kļūdu, bet ne negodīgumu, pat sīkumos.

Strēlnieks

Strēlnieks vairāk nekā citas zodiaka zīmes tiecas pēc neapgrūtinošiem romāniem un vairāk nekā citi baidās no nopietnām attiecībām. Uz Strēlnieku nedrīkst izdarīt spiedienu, piemēram, jautājot: “Kad es pārcelšos uz dzīvi pie tevis?” Strēlnieku vajag paķircināt un sniegt tam sajūtu, ka viņa brīvību neviens neapdraud. Tad viņš būs tavs uz mūžu.

Padoms: Strēlnieks ir ļoti aktīva zodiaka zīme, gatavojies biežiem kopējiem ceļojumiem.

Mežāzis

Mežāzis ir ļoti darbu mīloša un godprātīga zodiaka zīme, kas ciena citus darbaholiķus. Mežāžus iespaido citu sasniegumi un ambīcijas, tāpēc esi gatava dalīties ar saviem sasniegumiem un pastāstīt par mērķiem. Mežāzis ar prieku sastādīs kompāniju tavā ceļā, ja mērķis būs patiešām iedvesmojošs.

Padoms: Mežāzis ir pārāk nopietna zodiaka zīme, lai iesaistītos neapgrūtinošās attiecībās. Viņš visu dara nopietni un kvalitatīvi.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvji atšķiras ar principialitāti un domīgumu. Par saviem partneriem viņi parasti izvēlas gudrus, kārtīgus un cēlsirdīgus cilvēkus. Ūdensvīrs ir iecietīgs pret citu trūkumiem, ja vien nemēģina šos trūkumus no viņiem noslēpt.

Padoms: Ūdensvīrs var šķist nedaudz attālinājies no realitātes, neuztver to personīgi.

Zivis

Zivis ir dvēseliskas un jūtīgas. Tās mīl romantiku, ciena cilvēkos tēlaino domāšanu, elastīgumu un vieglumu attiecībās. Zivīm nav nekā neiespējama, vismaz viņu iztēlē, tāpēc pacenties saglabāt pozitīvu noskaņojumu. Frāze “tas nav iespējams” uzdzen Zivīm nomāktību. Zivju lielie plāni neatkarīgi no to ideālisma ir viņu lielākā bagātība. Iemācies attiekties pret tiem ar cieņu.

Padoms: Lai izvairītos no konfliktiem, izrādi elastīgumu un sapratni.

TEVI INTERESĒS ARĪ ŠIE HOROSKOPI!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...