Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ideālā Ziemassvētku dāvana – veļas mašīna!

pixabay.com

pixabay.com

Sarežģītākais jautājums, kas visus piemeklē, kad novembris tuvojas beigām ir ko dāvināt Ziemassvētkos? Reti zinām konkrētu dāvanu, kas iepriecinās ģimeni vai draugus, taču viens ir skaidrs – sadzīves tehnika, piemēram, veļas mašīna vai žāvētājs, ledusskapis , tosteris, elektriskā tējkanna, sulu spiede vai putekļu sūcējs, vienmēr būs vajadzīga ikkatram un iepriecinās pat grūti pārsteidzamos cilvēkus.

Tomēr mums šķiet, ka veļas mašīna būs vislabākā dāvana šajos Ziemassvētkos! Lūk, 3 iemesli, kāpēc tā domājam:

1. Jauna sadzīves tehnika = labāka dzīve!

Jauna veļas mašīna noteikti pārspēs iepriekšējo. Jaunākās paaudzes sadzīves tehnika ir energoefektīvāka, videi draudzīgāka un ļauj izvēlēties starp mazgāšanas programmu, atlasot atbilstošākos iestatījumus. Saņēmējs jau būs ieguvējs!

2. Praktiskākā no visām dāvanām!

Kas ikvienam no mums ir svarīgi ikdienā? Protams – izskatīties labi! Nav runa par pucēšanos, ģērbšanos vai rotāšanos dizaineru drēbēs un aksesuāros, bet gan par koptu izskatu un labu koptēlu, ko veido tīras un izgludinātas drēbes. Par apģērba svaigumu un tīrību rūpējas veļas mašīna, turklāt, ja cilvēks ir īpaši slinks uz gludināšanu, iespējams veļu pārlikt veļas žāvētājā vai iegādāties veļas mašīnu ar iebūvētu žāvētāju!

3. Ar veļas mašīnas izmēru nevar nošaut greizi!

Ja uztraucies, ka veļas mašīna būs par lielu un radīs vairāk problēmas, nekā prieku, neraizējies – iegādājies veļas mašīnu ar vertikālo ielādi ! Drēbes tajā tiek ieliktas no augšas, kā arī durtiņas veras vaļā uz augšu, līdz ar to tā telpā aizņems mazāk vietas, nekā veļas mašīna ar frontālo ielādi. Tiesa gan, šajā gadījumā nevarēsi vērot kā griežas slapjā veļa un kā izskatās mazgāšanas process (kā to var darīt, ja mājās ir veļas mašīna ar frontālo ielādi).

Esi iedvesmas pilns iegādāties veļas mašīnu vai apsver iespēju iegādāties kādu citu sadzīves tehniku? Apskati “Verners DE” (http://vde.lv/lv/ ) veikalā pieejamās preces un pasūti dāvanu jau tagad!